אילה חסון

"הוא רצה צ'קים על ההתעללות"

יוסי חברה, אב לילדה שעברה התעללות על ידי כרמל מעודה: "האבא, שגם אותו רואים בסרטונים, התקשר, ורצה כסף" • לשמוע ולא להאמין


בעוד שאנחנו מנסים להתאושש מסיפור ההתעללות המחריד של כרמל מעודה, לפי החשדות, בקשה יוצאת דופן הגיעה הבוקר. יוסי חברה, אחד ההורים לילדה שחוותה התעללות בפעוטון של כרמל, סיפר על ההתפתחויות האחרונות, בשיחה עם אילה חסון ב־103fm: "אביה פנה אלינו ורצה צ'קים. ביקש שנסדיר את התשלום". 

"אלה מעללים שמתגלגלים וכאילו לקוחים מסרט", אמר חברה, "אביה של כרמל רוצה כסף על התעללות שהילדים שלנו חוו אצלם ואני עוד לא מדבר על הנזקים העתידיים שבתו גרמה לילדנו".

לדבריו, בסרטונים שצפו ההורים בתחנת המשטרה נראית הסייעת, לירז נתן, שלא נתונה במעצר, כמי שלקחה אף היא חלק משמעותי בהתעללות. "יש סרטונים חד משמעיים שראינו אותם בתחנת המשטרה שהיא מתעללת בילדים שלנו. יושבת על ילדה בת שנה וחצי על הבטן ונותנת לה סטירות. אני מקווה שהמשטרה תשחרר את הסרטונים האלה ויבינו שיש לא רק כרמל מעודה אלא גם לירז נתן. היא פגעה בילדים שלנו לא פחות מכרמל".  

מאז סגירת הגן, בתו של חברה מצויה בבית ללא מסגרת, וחווה, לדבריו, התקפי זעם: "אנחנו חווים איתה התפרצויות ורגרסיות, זה לא פשוט". 

31/07/2019
הישארו מעודכנים

מעודה
מעודה  |  צילום ארכיון: פלאש90