סיון כהן

"כל המסרים שגדעון סער מציע הם מסרי השמאל"

יו"ר סיעת הליכוד מיקי זוהר על הבחירות השלישיות שבפתח: בעד פריימריז • על תיקי רה"מ: "אין פה מרכיב פלילי, עדי המדינה רוצים להציל את עורם"


יו"ר סיעת הליכוד ח"כ מיקי זוהר לא הופתע לשמוע את הצהרת יו"ר מפלגת ישראל ביתנו אביגדור ליברמן שהכריעה את הכף והפך את מערכת הבחירות השלישית לקרובה מתמיד. בשיחה עם סיון כהן טען: "לא חושב שליברמן רוצה בסבב בחירות נוסף,בסקרים האחרונים הוא ירד במנדטים שלו".

"אנחנו יודע שהסיכוי להרכבת ממשלה עם ליברמן הוא קלוש, אבל לא אומר נואש כי עד שזה לא נגמר זה לא נגמר", הודה ח"כ זוהר, "לא הצלחתי לפענח את עמדותיו של ליברמן באופן סופי, אבל עושה רושם שהוא לא מעוניין בסבב בחירות נוסף, הרי בסקרים האחרונים הוא ירד בכמות המנדטים שלו. ליברמן עשה הכל בכדי שתקום ממשלת אחדות, היא ניסה לאחד את כולם בשביל להקים ממשלת אחדות, אבל זה לא קרה. בסופו של יום אנשים מקבלים החלטות לא רק בהתאם לכיסא שהם יושבים עליו אלה בהתאם של הרצון שלהם לקדם רעיונות ואסטרטגיות שהם מאמינים בהם לטובת מדינת ישראל".

עוד הוסיף זוהר: "נתניהו התחזק כי הציבור הימני יודע שמה שעושים לו חוצה את כל הגבולות. קראתי את כל כתבי האישום, ולדעתי אין פה מרכיב פלילי, והכל מבוסס על עדי מדינה, ועדי מדינה מה הם? אנשים שרוצים להציל את עורם. אני אינני שלם עם החקירה הזו נגד נתניהו, וגם הציבור יודע את זה".

כשנשאל מה דעתו על התנהלותו של גדעון סער בשבועות האחרונים הגיב זוהר נחרצות, וביקש להעביר לו הודעה: "המסרים שלך הם מסרים של השמאל, וזה פחות עובד במפלגת הליכוד. זה בסדר לעשות פריימריז, אני בעד שהטוב ינצח, אבל בו זמנית אני גם יודע שמתפקדי הליכוד רוצים את נתניהו. הרי מה המסרים של סער נותנים? זה הנרטיב של השמאל, והוא שקרי".

בהמשך התייחס להתנהלותו של שר המשפטים אמיר אוחנה, ואמר: "סוף סוף יש לנו שר משפטים שמעז לומר את האמת גם כשקשה לשמוע אותה. ראיתי לאחרונה שפרסמו תחקיר עיתונאי על תקופתו של אוחנה כעורך דין פרטי, ואתם רואים מה זה? בנאדם מעז להגיד את דעתו ומנסים לתפור לו תיק. הרי זה מתחיל בתחקיר, ומחר יגידו שצריך לעשות בדיקה. אין כל ספק שהעיתוי של הדברים מתחיל להיות מטריד. מישהו יכול לחלוק על זה?"

05/12/2019
הישארו מעודכנים

מיקי זוהר
מיקי זוהר  |  צילום: הדס פרוש/פלאש90