אודי סגל וענת דוידוב

"שמענו בום גדול וצרחות, הייתה לנו הרגשה לא טובה"

ד"ר פליקס פבלוצקי, אביה של ליאן בת ה-12 שנדרסה ע"י רוכב אופנוע בתאונת פגע וברח: "ניסיתי לתפוס את רוכב האופנוע והוא דרס כמעט אותי"


ליאן בת ה-12 מקריית אונו, נדרסה ביום רביעי האחרון על-ידי רוכב אופנו בתאונת פגע וברח בעיר. הרוכב שדרס את ליאן, שמאושפזת במרכז הרפואי שיבא בתל השומר, טרם נתפס. 

ד"ר פליקס פבלוצקי, אביה של ליאן, סיפר בכאב על האירוע המצער, ובישר על הקלה במצבה: "ברוך השם המצב הרבה יותר טוב והיא כנראה תשתחרר היום מטיפול נמרץ. ההחלמה מאוד מהירה וטובה".

פבלוצקי סיפר על מה שהתרחש בזירה: "היא יצאה לטייל עם הכלבים ליד הבית. דקה אחרי שיצאה שמענו בום גדול וצרחות. הייתה לנו הרגשה לא טובה. היינו בחצר של הבית, רצנו החוצה וכשיצאתי טס לעברי קטנוע ואנשים צרחו 'תתפוס אותו'. לא הצלחתי לתפוס אותו והוא כמעט דרס גם אותי. רצתי לצומת, ובתי שכבה שם על מעבר החצייה. הגענו מהר למיון בתל השומר, ושם היא החלה להידרדר והתחילה להקיא. מיד עשינו לה את כל הבדיקות שצריך והתגלה דימום מוחי. הובלנו אותה במהירות לחדר ניתוח והצוות הנוירוכירורגי טיפל בה בצורה מדהימה והציל אותה. הניתוח נמשך כשעתיים, ניקזו את הדימום ותיקנו את השבר בגולגולת".

על התחושותיו ברגעי האימה אמר: "ברגע הראשון אתה המום. בגלל שאני רופא ניסיתי לתפקד כרופא ולעזור לה כמה שיותר, עד שהגיע האמבולנס והוריד ממני את הצורך של להיות רופא שלה".

אביה של ליאן הביע את תסכולו מכך שלא ברור היכן נמצא הנהג הדורס: "המשטרה לא מוסרת לנו הרבה מאוד פרטים כי זה בחקירה. ממה שאני מבין יש תמונות חלקיות שלו ויש כנראה חלק מהמספר של הקטנוע, למרות שזה לא ברור לי כי יש המון מצלמות לאורך הרחוב וגם ברחוב שהוא ברח אליו. בינתיים עוד אין לנו חדשות אחרות".

בסיום השיחה ענת דוידוב ציינה כי בתו הגדולה בת ה-28 נדרסה לפני 10 שנים על ידי אדם שלא נשפט עד היום. ד"ר פבלוצקי: "הוא אמנם לא ברח וזה יאמר לזכותו. משטרה חקרה אותו והוא הודה בכל. אנחנו דרשנו מהמשטרה שיעמידו אותו לדין, והוא לא נענש בכלום בטענה שמדובר ב'חוסר עניין לציבור'. אני די ברגשות אשם עד היום, כי אולי אם אז היה מתעורר עניין הציבור אז מה שקרה היום לא היה קורה".

עריכה: רון שהין 

 

10/05/2020

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


אודי סגל וענת דוידוב
אודי סגל וענת דוידוב  |  צילומים: 103fm
Paris