בן כספית ואריה אלדד

"סומכת עליה שהיא תהיה מלכת הכלא"

טלי עומר סיפרה על חברתה ציפי רפאלי, עמה היא מגישה תוכנית ברדיו 103fm, ואשר עתידה להיכנס לכלא, לאחר שחתמה על עסקת טיעון


טלי עומר, המגישה ברדיו '103fm' ביחד עם ציפי רפאלי, התייחסה לעסקת הטיעון שנחתמה, ובמסגרתה צפויה רפאלי, אימה של הדוגמנית בר רפאלי, לרצות 16 חודשים מאסר בפועל: "אם זו לא הייתה בר רפאלי זה כבר מזמן היה נסגר".

בפתח השיחה, שאל כספית את עומר, האם היא הייתה נכנסת לכלא במקום ילדיה, עומר השיבה, "לא", והחזירה את השאלה לכספית שטען, "כן ברור, זה מאוד אנושי, לא?". בשל כך עומר נתנה דוגמה מעברה: "אני ביקשתי פעם מאימא שלי (הסופרת דבורה עומר) שתכתוב בשבילי חיבור לבית ספר והיא לא הסכימה. היא אמרה, 'מה יהיה אם המורה תיתן לי 0?' אז את זה היא לה הסכימה לעשות בשבילי".

אלדד תהה, האם כניסתה של ציפי רפאלי לכלא, הייתה מתוך חישוב כלכלי, כי אם בר רפאלי הייתה בכלא, היה הפסד כלכלי גדול מאוד. עומר השיבה: "תראה, אני לא כלכלנית, אני חברה של ציפי. קודם כל אני רוצה להגיד, שאני תמיד בהלם מהפער הגדול שיש בין התדמית שלה בציבור לבין ציפי החברה שלי. היא אחת הנשים הטובות, החכמות, הרגישות, תמיד מוכנה לעזור לאחר, היא חברה נהדרת, אימא מושלמת וסבתא, הלוואי שאני הייתי כזו. והיא ובר תמיד מתנדבות למען הקהילה ובשקט, לא כדי שיגידו, אז קודם צריך להגיד את זה לכבודה של ציפי".

איזה מן זמנים עברו עליה בחודשים האחרונים?
"אני לא פגשתי אותה בזמן האחרון בגלל הקורונה, רק דיברנו והסתמסנו. היא אישה מאוד חזקה, אבל אני חושבת שעד שאתה לא פיזית עובר את זה ושומע את הנקישות של הדלת, אתה לא יודע. אבל היא חזקה ואני סומכת עליה שהיא תהיה מלכת הכלא. לכל מקום שהיא נכנסת, אוהבים אותה, היא פשוט בן אדם כזה, היא מופלאה. אני לא אומרת את זה סתם, זאת האמת לאמיתה. אתם תשמעו עליה, ואני אומרת לכם, אנחנו עוד נעשה תוכנית רדיו בכלא".

זה אומר שאת הולכת לבית הסוהר?
"לא, אנחנו נבקש אישור מהשב"ס".

יכול להיות שלגבי ציפי, העלמות מס לא נחשבים בקטגוריה של העבירות החמורות או הפשעים החמורים בעיניה?
"אני לא יודעת, לא שמעתי על זה, אין לי מושג. אבל לדעתי אם זאת לא הייתה בר רפאלי, זה כבר מזמן היה נסגר במישור האזרחי".

עריכה: אמיתי דואק

09/06/2020

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


Paris