103FM
103FM
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור
זהבי עצבני
עם נתן זהבי

מנסור עבאס יתמוך בממשלת נתניהו הבאה?

זהבי התרשם מסיפור האהבה הטרי בפוליטיקה: "מסתבר שנתניהו הוא זה שמטפל בנושאים של ערביי ישראל, מגיע לו ברכות - אבל העכוזנים השתתקו"


בפתיחת השבוע בחר נתן זהבי להביע את דעתו על שיתוף הפעולה המסתורי בין ראש הממשלה בנימין נתניהו לבין ח"כ ויו"ר סיעת רע"ם מנסור עבאס. בהמשך, התייחס גם לדיווחים באשר למנות החיסון שעתידות להגיע לישראל בתחילת שנת 2021 ולא הביע אופטימיות, בלשון המעטה.

זהבי הודה כי ציפה לשמוע: "מה תהיה תגובתם של 'עכוזני בלפור' למערכת היחסים המופלאה שמתקיימת באופן לא ייאומן כי יסופר בין ראש ממשלתנו האהוב מר בנימין נתניהו לבין סיעת רע"מ ומנסור עבאס העומד בראשה. יש דיבורים, יש מפגשים, מתקבלות החלטות וגם רואים תוצאות בשטח. זה מעורר תקווה, סוף-סוף יכירו ב-20 אחוז תושבי ישראל כאזרחים וגם בנציגים שלהם. אלא מה? תשמעו, אחרי תקופה כל כך ארוכה שבה כל הצייצנים וכל הפלצנים וכל העכוזנים הזהירו אותנו ממשלה שעלולה לקום בתמיכת הרשימה המשותפת, היינו בחרדה. אמרו שהם תומכי טרור, שהם רוצים את השמדתה של מדינת ישראל, מה לא אמרו? אמרו הכול".

הוא הבהיר כי: "ההסתה הייתה ברמות הכי גבוהות שיש, נתנו לנו להבין שישנן פגישות סודיות בין גנץ לרשימה המשותפת בין אשכנזי לרשימה המשותפת בין יאיר לפיד לרשימה המשותפת, מסתבר ההפך. מי שמנהל שיחות ומגיע להחלטות בנושאים של ערביי ישראל שמזמן היו צריכים לדון בבעיות שלהם בצורה רצינית הוא רה"מ נתניהו ועל כך מגיע לו ברכות. אבל העכוזנים השתתקו, כי הם ניהלו מסע הסתה, טפו-טפו-טפו בכישרון רב. אז זהו, אז יש קואליציה עתידית בבחירות הבאות שבה ככל הנראה אני מדגיש ככל הנראה, אם יהיה פירוד ברשימה המשותפת ראש סיעת רע"מ, סיעה אסלאמית אחול מניוקי מר מנסור עבאס ייתן תמיכה לראש הממשלה נתניהו שבוע אחרי זה יגיע המשיח. לא יודע אם על חמור לבן אבל יגיע כי זה באמת ימות המשיח. אחרי שאמרנו את זה, מעניין מה יגידו אלה שמפקססים תמיד שהשמאלנים הולכים עם הערבים, מה יגידו עכשיו? אין להם".

כמו כן, הביע את דעתו על ההקלטות בין ניר חפץ לנתניהו שנחשפו על ידי רביב דרוקר: "נתניהו מתבטא בצורה שיכולה לעלות ביוקר בבחירות הקרובות, למשל על מי שמאיים היום על מעמדו הבכיר לקראת הבחירות הבאות, הלוא הוא ראש מפלגת 'ימינה' נפתלי בנט והוא אומר 'בנט הוא כלב קטן'. בקולו, לא בקולי, 'בנט הוא כלב קטן'. יאללה, אני בחיים אל ראיתי כלב שהולך על 2 עם כיפה על הראש. זה, מה זה הדבר הזה? הייתה גם גברת מהמשפחה שאמרה בזמנו שתישרף המדינה ושבעלה יכול להיות נשיא אמריקה".

בהמשך, התייחס להתבטאותו של יאיר נתניהו, בנו של רה"מ: "אחד מהמנהיגים הדגולים שקמו לעם היהודי בדור הזה אומר שהקיבוצים זה דבר שחוץ מבישראל לא קיים בשום מקום בעולם, חוץ מצפון קוריאה. מן איזה רעיון לחברה אוטופית, תמיד הרעיון לחברות אוטופיות, אנחנו יודעים איך זה מסתיים לבסוף, בברית המועצות ובגרמניה הנאצית. להשוות את הקיבוצים למה שהיה בגרמניה הנאצית? יאיר נתניהו, נכדו של ההיסטוריון בן ציון? תגיד, התחרפנת? לא השתמשת בסמים קודם אבל אולי התחלת, סמי הזיה משהו? הקיבוצים? גרמניה הנאצית?"

זהבי הדגיש: "אין לי שום עניין להתנגח במשפחת נתניהו, בעיקר אחרי ששמעתי את נתניהו אומר שניצחנו את הקורונה. בקולו, אמר דברים שפתחתי היום את העיתונים וחיפשתי אם באמת כבר ניצחנו. אני אצטט במדויק. נתניהו: 'יום גדול בדרך לניצחון שלנו על הקורונה'. אחרי כל הפשלות שהיו במהלך המלחמה בקורונה, עם כל המשאים והמתנים עם כל החברות שמייצרות חיסונים נגד הקורונה, הלכו על החברות הלא נכונות, זרקו מאות מיליונים, בסוף חטפו 'זובור'".

והוסיף: "ראש החברה שהודיעה שיש לה את התרופה, החיסון, פייזר, הוא במקרה כנראה יהודי וראש הממשלה נזכר איך הוא פגש אותו בבית כנסת, השד יודע מה, הביא איזה סיפור ואמר ששוחח איתו באמצע הלילה כאילו הוא זמין אליו, רק מה הוא שכח שכשהוא דיבר איתו היה 2:00 בלילה פה אבל היה צוהריים פה. מה זה הלוקשים האלה מר נתניהו, על מי אתה עובד? אתה חושב שהציבור מטומטם? הוא מטומטם ברובו הגדול, אבל תן קרדיט שלא כולם. להפוך את זה כאילו אתה מדבר עם מי שאתה רוצה באמצע הלילה? אלה דברים קטנים אבל הם מעצבנים. הזלזול הזה והשחצנות הזאת".

    

עריכה: עופרי גליכמן

15/11/2020
הישארו מעודכנים