איפה הכסף
עם ענת דוידוב

חורף במגפיים

בין חנוכיות לעצי אשוח: עיריית ת"א יוצאת בסדרת סיורים ייעודיים לחנוכה ולחג המולד • שרון לנדס פישר על המיזם שיעשה לכם חשק לטייל בעיר הלבנה


גם בימי הקורונה המורכבים ללא ספק, עיריית תל אביב מקפידה לשמר את מעמדה כעיר ללא הפסקה; כעת, יוצאת העירייה במיזם חדש וחוויתי לכל המשפחה - סיורים בעיר החורפית תחת השם 'סיורים במגפיים', ואף סיורים בכנסיות ובבתי כנסת ברחבי העיר לרגל חג החנוכה והחג המולד הבאים עלינו לטובה. 

שרון לנדס פישר, מנכ"לית עיר עולם ותיירות בעיריית תל אביב-יפו, שוחחה עם ענת דוידוב ויעל איילון ב־103fm וסיפרה עוד על הסיורים הנפלאים שמציעה עיריית תל אביב לבאי כל הערים, המשוועים לצאת מהבית כבימי קדם: "מערך הסיורים של עיריית תל אביב יפו הכין פסטיבל סיורים אדיר לכבוד חנוכה וחג המולד. הפסטיבל התחיל השבוע ויימשך עד ה-31 לדצמבר לפחות. אני שמחה להזמין את הקהל התל אביבי אבל גם את הקהל הישראלי כולו לאירוע של למעלה מ-60 סיורים רגליים שיתקיימו במרחב הציבורי של תל אביב יפו, יהיו סיורי כנסיות לכבוד חג המולד וסיורי חנוכיות ואור בסמטאות יפו ובבתי כנסת".

 נמל תל אביב

חוזרים למקומות האהובים ברחבי העיר//צילום: מרים אלסטר/פלאש90

עוד הוסיפה, כי: "אנו כרגע נהנים למזלנו מכך שהמוצר שלנו מתקיים במרחב הציבורי באוויר הפתוח, וזה היתרון של סוג הבילוי הזה שעיריית ל אביב מציעה כרגע. אנו עומדים בכל הגבלות הקורונה, קבוצת הסיור אינטימית ונהדרת, ששומעים את המדריך וחווים איתו את החוויה. חוץ מזה, ישנם את הסיורים האהובים והמוכרים שמערך הסיורים של עיריית תל אביב יפו יודע להציע לאורך כל השנה, ואלה סיורים שהיופי בהם הוא שניתן להגיע למקומות שרק העירייה יודעת להכניס אותך אל מאחורי הקלעים של המקומות האלה". 

מי שלא עולה על מטוס, שיעלה על מגפיים 

על הפגיעה שחווה ענף התיירות בתל אביב, שיתפה לנדס פישר כי: "תעשיית התיירות התל אביבית איבדה מאות מיליוני שקלים בגלל הקורונה. עיריית תל אביב יפו מכירה בערך הכלכלי שמציירת התיירות ולכן זו עוד סיבה שיש לנו ממשק עם העסקים הקטנים בחלק מהסיורים האלה. מחירם של הסיורים הם 60 שקל לאדם, ויש הנחות לתושבי תל אביב, לילדים למשפחות עבור שעתיים של אושר ותענוג צרוף. מי שלא עולה על מטוס שיעלה על מגפיים ויבוא לסיור". 

כל הפרטים על אירועי 'העיר לא מפסיקה' - באתר עיריית תל אביב־יפו.

עריכה: מיכל קדוש 

07/12/2020

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


חורף
חורף  |  צילום אילוסטרציה: Ingram Image
Paris