קרנבל פורים ב־103fm

רוקדים על אופניים

יונתן ליפיץ, בעליו של המועדון 'כולי עלמא' סיפר על מצבו בשל הקורונה, ועל היוזמה לפעילות ספורטיבית ברחובות העיר: "מאסנו במצב הנוכחי"


הברים והמועדונים ברחבי הארץ עדיין סגורים, אך בינתיים יש מי שמצליח למצוא דרכים אחרות להפיץ את אווירת הפורים השמחה והחגיגית. יונתן ליפיץ, הבעלים של מועדון כולי עלמא בתל אביב, סיפר על אירוע רכיבת האופניים המיוחד שיתקיים מחר (ו') לרגל החג, ובהמשך הסביר גם כיצד הצליח לשמור על הראש מעל המים לאורך המשבר הכלכלי של השנה האחרונה.

"יחד עם כמה אנשי לילה נוספים, הקמנו ארגון חדש שנקרא F.I.T ובמסגרתו כבר הרמנו 10 אירועי רכיבה בתל אביב", סיפר ליפיץ והזמין את המאזינים להצטרף לאירוע שיתקיים מחר לכבוד חג הפורים. "אנחנו מסתובבים באופניים בשישי בצהריים עם רמקולים ומוזיקה, ועושים אווירה טובה לכולם. מחר זה יקרה באווירת פורים, נתכנס בכיכר הבימה בשעה 14:00 בצהריים ונצא לרכיבה בשעה 15:00".

מה עומד מאחורי אירועי הרכיבה הללו? "מאסנו במצב הנוכחי ובאימפוטנציה הכללית", הסביר ליפיץ. "אנחנו רוצים לאוורר את האנשים, ולעודד אותם לעשות משהו למען הגוף והנפש".

בהמשך, סיפר ליפיץ כיצד משבר הקורונה השפיע גם על העסק שלו ועל מועדון 'כולי עלמא' המצליח בתל אביב: "המועדון שלי סגור כבר מעל לשנה. תמיד היינו ישרים והגונים, והמענקים שאנחנו מקבלים הם בהתאם. המענקים עוזרים לנו להישאר עם הראש מעל המים בכבוד".

עריכה: ג'וני דוב

25/02/2021

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


רוכבים לאנשהו
רוכבים לאנשהו  |  צילום אילוסטרציה: Ingram Images
Paris