103FM
103FM
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור
ג'ודי שלום ניר מוזס

"החיים שלי שווים הרבה יותר ממיליון שקל"

מעצב האופנה דרור קונטנטו יצא מבית האח הגדול, ומודה: "לא החלטתי לעזוב בגלל שום ריב, פשוט התגעגעתי; אני הדייר היחיד שמעולם לא עמד להדחה"


ג'ודי ניר מוזס שלום שוחחה בהתלהבות עם דרור קונטנטו, מתמודד 'האח הגדול' שהיה אחד מהמועדפים הבולטים לזכייה בתוכנית, אך החליט שבועות ספורים לפני הגמר לפרוש מהמירוץ למיליון השקלים. השניים שוחחו על הסיבות לעזיבה, על החיים שאחרי התוכנית ועל החיבוק החם שקיבל מהציבור, על אף, ואולי בזכות, הניגודים הרבים שהשתקפו בדמותו על המסך. 

בפתח הדברים שאלה ג'ודי בפליאה גדולה: "דרור, אתה יודע שבקרב רבים אתה היית ההימור למקום הראשון. היית יכול להרוויח מיליון שקל, למה לא חיכית עוד קצת?" קונטנטו ציין כי ענה על שאלות דומות פעמים רבות מאז שפרש והסביר: "באמת לא נכנסתי בשביל המיליון שקל, למרות שברור שהייתי שמח לקבל את זה. ולא נכנסתי בשביל להתפרסם, למרות שברוך השם, זה עושה רק מהמם. בגדול נכנסתי לעבור את התהליך שרציתי לעבור מול עצמי, ויצאתי גם מול עצמי. כל ההתנהלות ב'אח' הייתה באמת מול עצמי, הרבה יותר מאשר מול המצלמות או מול אחרים".

ג'ודי התייחסה לכך שהוא חרדי שיצא בשאלה, ועל כך ענה: "אני חרדי, שהיה נשוי, ויש לי ילדה בת 12 עוד שנייה. עזבתי את הדת, ואני עדיין מאוד אוהב את הדת. יצאתי מהארון, ויש לי עסק, ולא למדתי, ויש לי בית ספר לתפירה ותדמיתנות, ואתרי אונליין בינלאומיים, וכאילו הכול מהמם כזה, עדיין הצלחה. איכשהו, הצלחתי להעביר את זה שאני עדיין אוהב את הדת, אני עדיין יכול להיות גיי, ואני עדיין אבא, ואני עדיין יכול להיות תל אביבי מגניב - ומחובר לשורשים שלו ולמשפחה. כנראה שהצופים התחברו לזה".

ג'ודי שוב התעקשה לרדת לשורש הסיבה שבגללה פרש מבית האח הגדול: "נראה שאתה שקול, לא מאבד את עצמך. פתאום החלטת לעזוב בגלל ריב מטופש עם קארין? לא חבל?" קונטנטו הגיב בחביבות אך נותר תקיף: "שום ריב מטופש, אחרי זה כבר השלמנו והפכנו להיות חברים. וזה גם לא היה ריב. אני הדייר היחיד שמעולם לא עמד להדחה אבל התגעגעתי לחיים שלי, הם שווים לי הרבה יותר ממיליון שקל. ואם אנחנו כבר מדברים על הגמר, את יודעת מה באמת היה החלום? החלום היה להגיע למצב שאני וזהבה יושבים שניים אחרונים, וזה גם מה שהיה קורה, ואז בשיא אני אומר לה 'זהבה, אני מפנה לך את הכתר, הוא רק שלך', אני קד לה קידה – ויוצא. זה באמת החלום שבניתי עליו כל העונה".

בהמשך ניסתה ג'ודי ניר מוזס שלום לקבל את תגובתו להתנהלותו האלימה של דייר אחר בבית, יהודה יצחקוב, שאליו דרור היה קרוב. קונטנטו דחה את הניסיון מכל וכל ואמר: "מה שהיה שם, נשאר שם. ואת מי שאני אוהב, אני אוהב. וגם אם אנשים התנהלו לא תמיד כמו שצריך, זה אנשים. מה שרואים משם זה לא מה שרואים מפה. החיבורים שמרגישים שם, זה לא מה שרואים מבחוץ. מה שעובר בטלוויזיה זה לא בדיוק מה שקורה. אני לא חושב ואני לא מדבר על שום דבר שהוא לא אני. אני מדבר רק על דברים שקשורים אליי, בין לטוב ובין לרע". 

עוד התייחס קונטנטו לפופולריות שלה זכה ולתגובות שהוא מקבל מהקהל: קרו לי סיטואציות שלפעמים אני הולך ברחוב ואני מרגיש כמו ג'ניפר לופז. כאילו, הזיה. אנשים עוצרים רכבים, חסמו לי את איילון פעם, ומחכים לי מחוץ לסטודיו. וכולם גם אומרים כל הזמן אותו דבר. כולם אומרים לי 'יו, איזה גבר, איך יצאת גבר', כאילו, כל הזמן המילה 'גבר' מקשקשת לי באוזן. שזה מדהים שהצלחתי לעשות משהו בלי לשים לב אליו אפילו, כי לא נכנסתי לייצג משהו מסוים". 

ומה היה הקושי הגדול ביותר שלו בבית? לדבריו, "אחד הדברים הכי קשים שהיו לי בבית, זה שבעצם הייתי באפס אחוז יצירה. אני רגיל כל היום לזוז, אני כל היום הולך, אני כל היום עושה, אני כל היום סביב לקוחות. אני מת על זה. ויצאתי בדיוק לשבוע האופנה, שהצגתי בו, ואין טיימינג מושלם מזה. כאילו אלוהים באמת כיוון אותי, אמר לי 'יאללה, תשחרר. עשית את שלך – תלך. מחכים לך חיים מושלמים בחוץ'".

לסיכום שאלה ג'ודי אם יש לו, כחרדי לשעבר, מסר לציבור החרדי שסולד מהקהילה הגאה. קונטנטו השיב: "אני חושב שאני לא צריך למסור שום דבר. בתוצאה הסופית הכול מתחיל ונגמר בכבוד. וכשמסתכלים אחד לשני בעיניים ומכבדים – הכול מהמם. וכל בן אדם שתשימי מולי, את תראי איך אני אסתדר איתו".

19/03/2021
הישארו מעודכנים

דרור קונטנטו
דרור קונטנטו  |  צילום: מיכה לובטון