סיון כהן

"אנחנו נלחמים על החיים שלו כל דקה וכל יום"

אבי סעידיאן, אחיו של איציק סעידיאן סיפר בכאב על מצבו של אחיו: "אני מבקש תנו דקה של פרקי תהילים. הוא לחם בשביל עם ישראל בשביל המדינה שלנו"


עשרה ימים לאחר שאיציק סעידיאן, לוחם גולני לשעבר הסובל מפוסט טראומה, הצית את עצמו מול אגף השיקום של משרד הביטחון, מבית החולים שיבא בתל השומר נמסר אתמול (ד') על החמרה במצבו. עוד פורסם, כי נשקפת סכנה מיידית לחייו.

אבי סעידיאן, אחיו של איציק, שוחח עם סיון כהן ב־103fm וסיפר על מצבו של אחיו: "הדבר היחידי שאני מבקש מעם ישראל, הוא להתפלל בכל הכוונות שאח שלי ישרוד. אנחנו נלחמים על החיים שלו כל דקה, ובעזרת השם הוא יקום בזכות התפילות שלכם. אני לא זז מהמיטה שלו כל היום וכל הלילה".

בהמשך דבריו, שיתף בגילוי לב על אהבתו של איציק לעזור לזולת: "איציק תמיד נלחם בשביל אנשים. גם כשהיה ילד קטן הוא נלחם בשביל הילדים שהציקו להם, ובכל מקום שהלך תמיד ניסה לתרום ולעזור. באים לבית החולים אנשים מכל מקום, חברים מכל הארץ וכולם אוהבים אותו, אין מקום שהוא לא שם בו יד והתחנן לעזור לאנשים".

איציק נלחם בשביל עם ישראל, בשבילם

עוד הוסיף, כי: "איציק היה אומר לי שזה עוזר לו לעזור לאנשים, ושזה מרפא אותו. עם ישראל, אני מתחנן, תתפללו, תנו דקה של פרקי תהילים. הוא נלחם בשביל עם ישראל, בשביל המדינה שלנו, בשבילכם".

עריכה: מיכל קדוש 

22/04/2021

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


Paris