אודי סגל וענת דוידוב

רוקדים כל הדרך לבית החולים

הידידות הנפלאה שנוצרה בין ניצה יוכלמן בת ה-78.5 לרני שוסטר בעקבות ההדבקה בקורונה • איפה? בפסטיבל ריקודים בים המלח


מסיבת הדבקה: מה שהחל כפסטיבל ריקודי עם בים המלח, התגלגל במהירות לזירת הדבקה בקורונה. ניצן יוכלמן בת ה־78 חלתה בקורונה, ומצאה עצמה כתוצאה מכך מאושפזת במצב קשה בבית החולים רמב"ם בחיפה. יממה לאחר מכן הצטרף למחלקה רני שוסטר, 'קורבן' נוסף מפסטיבל הריקודים, וברקע הקורונה נוצרה ידידות מופלאה בין השניים. הבוקר (ב') הם שוחחו עם גולן יוכפז וענת דוידוב ב־103fm על הנושא.

ניצה יוכלמן סיפרה כי נדבקה בקורונה בפסטיבל ריקודי עם שנערך בים המלח, "הגיעו כנראה אנשים מאומתים שידעו או שלא ידעו והדביקו. רוקדים יחד, שרים יחד, יושבים יחד, אוכלים יחד, אז נדבקים", והודתה: "מבחינתי לא הייתי במצב קשה ואני עדיין לא. אבל המדדים הראו ועדיין מראים שאני במצב קשה. אני היום אמורה לצאת מבידוד, ומבחינתי? אני הולכת לרקוד".

רני שוסטר סיפר כיצד נוצרה החברות עם ניצה: "שמעתי שיש עוד מישהי שנדבקה בקורונה ומאושפזת איתי במחלקה, ואיתרתי את ניצה. המחלקה לא גדולה, מאכלסת בין 7-6 אנשים, אז לא היה קשה למצוא. אני הייתי במצב יותר קשה מניצה, אני אמנם יותר צעיר ושברתי את הסטטיסטיקה, בן 59 רק, מחוסן פעמיים. אבל לי זה הסתבך, אחרי צינון קל שהיה לי, אחרי שנדבקתי, זה הסתבך לי לדלקת ריאות. אני עדיין בבית מחובר לחמצן, ההרגשה כל יום יותר טובה, אבל עדיין מרותק למחולל חמצן ומקווה להבריא בימים הקרובים".

      

עריכה: עופרי גליכמן

19/07/2021

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ידידות מופלאה (וגם בריאה). ניצה ורני
ידידות מופלאה (וגם בריאה). ניצה ורני  |  צילומים: באדיבות המרואיינים
Paris