אודי סגל וענת דוידוב

"אני במקום בנט לא הייתי ממנה את משה קלוגהפט"

ח"כ מוסי רז כינה את מינוי היועץ "טעות" • כזכור, קלוגהפט ייעץ בעבר גם לח"כ תמר זנדברג ממפלגתו • הוסיף: "עלייה של ח"כים להר הבית - פרובוקציה"


האם מינויו של היועץ האסטרטגי משה קלוגהפט למשרד ראש הממשלה מתכתב עם היעד של נפתלי בנט לאחד את הקרעים בחברה הישראלית, כפי שהתחייב? ח"כ מוסי רז ממרצ, השותפה לממשלת בנט ולפיד, העדיף לא להגיב לנושא, אך לבסוף הודה כי לדעתו מדובר בטעות של ראש הממשלה הטרי.

"אני לא מתייחס, אין תגובה", אמר בתחילה לגולן יוכפז ולענת דוידוב, ב־103fm, והוסיף כי "קלוגהפט לדעתי לא ראוי לעבוד עם אנשים שרוצים לקדם שותפות".

יוכפז הזכיר לרז כי היועץ עבד בעבר עם תמר זנדברג, בעת שכיהנה כראשת מרצ. "אני זוכר, הוא לא היה הדובר שלה, בוא, היא נפגשה איתו כמה פעמים. אני חושב שהיא הודתה בטעותה, ומודה ועוזב ירוחם. היא עשתה גם לפני ואחרי זה כל כך הרבה צעדים חיוביים, שבפירוש הגיע הזמן שנבין שהיא אחת הפוליטיקאיות היותר חיוביות וטובות".

אתה חושב שלקחת אותו זו טעות של בנט?
"כן, אני במקומו לא הייתי עושה את זה".

במהלך הריאיון התייחס ח"כ רז גם לעלייה של חלק מחברי הכנסת להר הבית אתמול (א') בתשעה באב. בתור חבר הקואליציה, שאף היא תומכת בעלייה להר הבית, חש רז כי הדבר מסכן את שלמותה: "לא יכול להיות שהממשלה הזו תהיה הרבה יותר ימינה מהממשלה הקודמת".

19/07/2021

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ח"כ רז, בתמונה הקטנה: קלוגהפט
ח"כ רז, בתמונה הקטנה: קלוגהפט  |  צילומים: יונתן זינדל/פלאש90, מתוך פייסבוק
Paris