סיון כהן

"הניתוק מכולם מאוד לא פשוט לי"

דידי הררי חלה בקורונה ושיתף בעוצמת התסמינים: "אם אדם שלא מחוסן בקורונה יחלה, אני מאחל לו בהצלחה. הוא לא יודע בפני מה הוא עומד"


המגיש האהוב ב־103fm דידי הררי, אובחן ביום חמישי האחרון כחולה קורונה, בטרם הספיק להתחסן במנת החיסון השלישית. הוא שוחח היום (ה') עם גדעון אוקו ושיתף בחוויה הלא נעימה בתור חולה קורונה. בהמשך, ביקר את מערכת הבריאות וטען כי אף גורם לא פנה אליו, ולא וידא שהוא מקיים את הגבלות הבידוד.

דידי הררי סיפר על האבחנה, ועל ההתמודדות עם הסימפטומים הקשים של המחלה: "מיום רביעי כבר הרגשתי את זה, אבל בחמישי קיבלתי את החותמת. זה לא נעים בכלל, ממש לא נעים. זה חום גבוה מאוד וכאבים בגוף, בכל הגוף, בשרירים ובעצמות, קשה למצוא פוזיציה לשכב. בהתחלה לא כל כך הצלחתי לישון כי אי אפשר היה למצוא פוזיציה מתאימה, וגם החום וכאבי הראש שלחצו מאוד. אני מרגיש יותר טוב, ואני רוצה באופטימיות זהירה להגיד שזה מאחוריי".

הוא ציין כי חוסן בשתי מנות החיסון כנגד קורונה, "אמור להיות לי יותר קל ממי שלא מחוסן, אז מי שלא מחוסן? בהצלחה לו, באמת בהצלחה לו. אני מאחל להם שלא יחטפו קורונה, הם לא יודעים מה מצפה להם". הררי ניסה להעריך היכן נדבק, והדגיש כי הקפיד על מסכה גם בעת ששה בחו"ל בחופשה: "שדה התעופה והמטוסים הם בעצם המקומות הכי נקיים, כי כל מי שמגיע, מגיע אחרי בדיקת קורונה ואחרי בדיקות PCR. פה נכנסים לתמונה הזייפנים, שהם אלה שמטמאים את האוויר שם. כנראה, אני מניח ששם בשדות התעופה והמטוסים נדבקתי".

בהמשך, מתח ביקורת חריפה על משרד הבריאות, וסיפר: "היחידים שבאמת יצרו איתי קשר בימים האחרונים זה ממכבי, הרופאה המחוזית שדיברתי איתה הייתה מאוד אדיבה והסבירה לי 5 ימים אחרי, מה אמור לקרות, מה התהליך, מה אני אמור לעשות. עד אז לא ידעתי, אף אחד לא בדק ושאל אם יצאתי מהבית או לא. על פניו, בן אדם לא אחראי יכול היה להסתובב. אף אחד לא עקב ולא ראה ולא כלום".

על הבדידות כתוצאה מהבידוד הכפוי, אמר: "זה הקטע המאוד קשה, הניתוק מכולם, מהעולם. זה קשה, אבל חייבים נורא להקפיד ולשמור". בימים הראשונים לאחר האבחנה דידי נעדר מהשידור, "לא הרגשתי שיש לי מספיק אוויר לשדר, הרגשתי די חלש. אתמול הרגשתי שאני יכול לעשות את זה, כנראה יש משהו במיקרופון שאיך שאני פותח אותו, זה כמו סוללה - הוא מטעין אותי ויש לי כוחות. כיף לי".

   

עריכה: עופרי גליכמן 

19/08/2021

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


Paris