לקראת יום הכיפורים, התנצלו שדרני 103fm מעומקי לבם בפני היקרים להם, וגם בפני אלו שקצת פחות • בלעדי לדיגיטל של 103fm


ביום רביעי הקרוב בשעות הערב, יחל יום הכיפורים, בו נבצע בתוך נבכי נפשנו את חשבון הנפש המסורתי לקראת השנה הבאה לפתחנו; רגע לפני בקשות הסליחה לקרובנו, הארוחה המפסקת ופתיחת הדף החדש עם בוא השנה החדשה, הצטרפו מגישי רדיו 103fm אל הניסיונות להתנצל ולמחול, וסיפרו על מה הם בוחרים להתנצל ביום כיפורים זה. 

בין המתנצלים היה, איך לא, ינון מגל, שהתנצל באופן מפתיע למדי בפני חברו למיקרופון משכבר הימים בן כספית: "סליחה כי אני כל הזמן מרים את הקול על בן כספית, וצועק עליו ומתעצבן במקום להגיד לו - תודה בן. אז אני מתנצל, ומעכשיו אני הולך לדבר בשנה הזאת, בלחש". 

אני מבקש סליחה, חשבתי שאתם אינטליגנטיים

פרופ' קרסו, אם כן, הפנה את התנצלותו התקיפה קמעה למורים במערכת החינוך ולמרצים במוסדות ההשכלה הגבוהה שהחליטו לא להתחסן נגד נגיף קורונה, ובפעולתם סיכנו את הציבור: "סליחה לחלק מהמורים שמלמדים בבתי הספר התיכונים, מחלק מהמרצים באוניברסיטה שמתכחשים לקורונה, אני מבקש סליחה כי חשבתי שאתם אנשים אינטליגנטיים". 

ואיך אפשר בלי ד"ר מאיה רוזמן שהצטרפה גם היא לקלחת, והתנצלה בפני אלו שהפצירה בהם לשמור על המשקל, וכמובן על בריאותם: "סליחה מכל האנשים שכל השנה נמנעו מחטיפים, מעוגות ומדברים מזיקים אחרים בגללי". 

במידה והרגשתם שהרוחות נעימות וסלחניות מדי, את הסליחה האחרונה ביקש רון קופמן בדיוק כפי שהוא יודע: "לכל מבקשי הסליחות והצמים ביום כיפור - חבל על הזמן. קודם כל, תבקשו סליחה מהאנשים, לפני שאתם מבקשים סליחה מאלוהים". 

גמר חתימה טובה, מכל אנשי רדיו 103fm. 

עריכה: מיכל קדוש 

13/09/2021

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


103fm מבקשת סליחה
103fm מבקשת סליחה
Paris