ספורט
עם רון קופמן, יוני הללי, אריה מליניאק, משה פרימו, צביקה שרף ואלי סהר

"הדרך של נבחרת ישראל טובה מאוד - רואים התקדמות"

מרקו בלבול, עוזר מאמן נבחרת ישראל, הדף את הביקורת נגד יכולות הנבחרת • על ההפסד בסקוטלנד: "אנחנו מאוכזבים מאוד, זה עדיין לא עבר"


אחרי שבשבוע האחרון ספגה נבחרת ישראל הפסד כואב במשחק נגד נבחרת סקוטלנד (3:2) ואחריו ניצחון במשחק נגד נבחרת מולדובה (2:1), כעת נערכת הנבחרת לקראת המשחק נגד איי פארו בסוף השבוע הקרוב. מרקו בלבול, עוזר מאמן הנבחרת, שוחח עם שרון דוידוביץ', צביקה שרף ויוני הללי ב-103fm והביע דעתו על יכולותיה של הנבחרת בעת הנוכחית.

בפתח דבריו התייחס בלבול להפסד מול סקוטלנד: "מאוכזבים מאוד מהמשחק, זה עדיין לא עובר. לשחק מול סקוטלנד אצלה בבית מול קהל ביתי במגרש מלא, ובלי לדבר בכלל על היכולת של סקוטלנד שהיא הרבה יותר טובה מישראל – איך שהמשחק נפתח היינו מאוד מרוצים, כמובן לא משלושת השערים ומהחצי השני שהיה פחות טוב וגם ירדנו באינטנסיביות ובכושר הגופני. הייתה לנו כבר נקודה ביד ויכולנו לחזור עם נקודה משמעותית מאוד להמשך הקמפיין אבל ספגנו בנייח, אסור שזה יקרה, אבל זה קורה בכדורגל".

עוד הוסיף: "במשחק בסקוטלנד נתקלנו בשתי בעיות קריטיות מאוד – שכמעט איבדנו את כל החולייה האחורית שלנו בגלל פציעות והיה קשה לעשות את ההתאמות, והנקודה השנייה היא שיש לנו מעט מדי שחקנים שלא נמצאים בכושר משחק ולא משחקים בקבוצות שלהם באופן קבוע ורציף. צריך לקבל את הביקורת באהבה". על המשך הקמפיין הגיב: "נשארו 2 משחקים לסיום הקמפיין, בוא נחכה ונהיה מרוכזים במשחק, זה כל מה שמעניין אותנו ולא מה יקרה בסוף הקמפיין".

כמו כן, בלבול התייחס לעתידו המקצועי ואף לזה של המאמן וילי רוטנשטיינר: "אני עוזר מאמן, מרוכז רק במשחק הקרוב וזה מה שאנחנו מצפים מהשחקנים שלנו. אנחנו רוצים לסיים את הקמפיין הזה בצורה טובה. חזרתי ואמרתי שהיו לי הרבה הצעות, זה לא סוד, ואמרתי שאני מאוד נהנה ממה שאני עושה ונהנה להיות עם שחקנים ברמה גבוהה, עם הטופ של הכדורגל הישראלי, עם נבחרת כל כך מאוחדת ושמחה. אני באמת לא חושב קדימה".

לסיכום השיב בלבול לביקורות שנשמעו כנגד הנבחרת ושיבח את יכולותיה: "אחד המדדים שלנו הוא לראות אם הנבחרת משחקת כדורגל חיובי וטוב ובאה לכל מגרש במטרה לנצח ולשחק התקפי. יש לנו התקפה מדהימה, שלא ראינו כזאת הרבה שנים בנבחרת ישראל ורואים שהקהל בא למגרשים ותומך בנבחרת. יש דרך עם משחק מאוד התקפי, עם לחץ גבוה, נבחרת שבאה לכל משחק והשחקנים באמת נותנים כל מה שיש להם, הנבחרת מחוברת ויודעת מה רוצים ממנה על המגרש". 

עריכה: יעל טלמן

14/10/2021

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


מרקו בלבול, עוזר מאמן נבחרת ישראל
מרקו בלבול, עוזר מאמן נבחרת ישראל  |  צילום: דני מרון/מעריב
Paris