ינון מגל ובן כספית

"ביהמ"ש העליון מנע סבל מיותר למשפחות השכולות"

ברוך בן יגאל, אביו של עמית בן יגאל ז"ל, על הבקשה של המחבל שרצח את בנו שביקש לפתוח את קברו: "השופטים גלגלו את עורכי דינו מכל המדרגות"


ברוך בן יגאל ששכל את בנו עמית ז"ל שוחח עם בן וינון, שיתף מתוך כותלי בית המשפט העליון על החלטת השופטים בנושא פתיחת הקבר של עמית להוצאת הקסדה. בקשת המחבל נדחתה פה אחד לאחר שהאחרון עתר לעליון. 

"הסתיים הדיון בבג"ץ לבקשה הזויה של לפתוח את הקבר של הבן שלי בשביל להוציא את הקסדה, דחו את הבקשה ואפילו לא דנו בה, אמרו לו 'לך מפה', גירשו את שני עורכי הדין צמאי הדם האלה שרק רוצים לעשות לנו עוול. בית המשפט העליון מנע סבל מיותר למשפחות השכולות. גם ככה קשה לנו, גם ככה אנחנו סובלים מהסיפור הזה, למה להתעלל בנו? עד שהגענו לדבר הזה, זה היה מאוד קשה. אני לא ישנתי בלילה, הייתי בחרדה מטורפת מהסיפור הזה, זה לא קל". 

בהמשך, סיפר על הדרך שבה הוא מנסה להפוך לסב מזרעו של עמית ז"ל. "כשעמית נפל, עשינו קצירת זרע, בעזרת ה' ביחד עם ארגון 'אור למשפחות השכולות' אנו מנסים לבנות חוק חדש - חוק ההמשכיות, ומוותרים על הפריבילגיה שהילד שיוולד יהיה יתום צה"ל. אנו לא רוצים שום דבר ממדינת ישראל, אלא בסך הכל רוצים להיות סבא וסבתא". 

01/11/2021

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


עמית בן יגאל ז"ל
עמית בן יגאל ז"ל  |  צילום: באדיבות המשפחה
Paris