רון קופמן ואריה אלדד

"מי שאומר שהתיק קורס - לא מבין כלום במשפט"

בן כספית ('103fm', 'מעריב') על עדותו של עד המדינה ניר חפץ: "תיק 4000 קשה וסבוך, אין ראיית זהב אך חפץ סיפק את הסחורה ובגדול"


השבוע (ד') תם בבית המשפט המחוזי בירושלים שבוע העדות הראשון של עד המדינה הראשון בתיק 4000 ניר חפץ, במשפטו של ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו. במשך שלושת ימי העדות, פרש חפץ את היחסים בין ראש הממשלה לשעבר ובעלי חברת 'בזק' שבמוקד התיק. 

בן כספית ('103fm', 'מעריב') התייחס לדברים: "הכל יוצא עכשיו לאור. תיק 4000 שאין בו ראיית זהב הוא תיק קשה, סבוך, מורכב, השופטים הולכים לשמוע לפחות שנתיים או להרכיב פאזל עם אלפי חלקים. בכל עדות יהיו חוזקות וחולשות". 

בהמשך, הוסיף: "אחת האמירות החשובות שלו, היא שהנושא של שליטה בתקשורת של נתניהו הוא הרבה יותר מכסף. עדות ניר חפץ, כאחד האנשים הכי קרובים לנתניהו ומשפחתו, תרמה מאוד למה שהוא אמור לספק, למודעות הנפשית. חפץ סיפק את הסחורה ובגדול. מצד שני, היו לו גם חולשות. כל מי שאומר שהוא קורס - לא מבין כלום במשפטים". 

על סוגיית הגרעין האיראני, אמר כספית: "אנחנו נמצאים בתוצאה בלתי נסבלת - אנו לבד לגמרי ומי שקיבל את ההחלטות לא הקשיב לאזהרות המפורשות, שאסור לדחוף את טראמפ ליציאה מהסכם הגרעין בלי אלטרנטיבה. אנו מוצאים את עצמנו מול שוקת שבורה לגמרי. אני מפנה אצבע מאשימה כלפי התוצאה. צריך לבדוק את כל תהליך קבלת ההחלטות. בנט מנסה ללכת עם ולהרגיש בלי". 

עריכה: מיכל קדוש 

26/11/2021

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


בן כספית
בן כספית  |  צילום: 103fm
Paris