בן כספית ואריה אלדד

"מי שאחראי לבייש את אשתו, זה נתניהו"

בועז דרורי, המואשם בהטרדה מינית בעקבות פוסט מבזה על שרה נתניהו, בתגובה בלעדית: "אני לא מהווה איום על אף אחד, שלא יבלבלו לי את המוח"


מחלקת הסייבר בפרקליטות הגישה לבית משפט השלום בת"א כתב אישום נגד בועז דרורי בן ה-55, בגין עבירה של הטרדה מינית, זאת לאחר שפרסם בטוויטר תכנים מבזים ביחס למיניותה של רעיית ראש הממשלה לשעבר שרה נתניהו. בתגובה בלעדית ל-103fm,הבהיר דרורי את עמדתו.

"אני לא מהווה איום על אף אחד ושלא יבלבלו לי את המוח. אני לא מתכוון לעשות מבדיחה שפרסמתי בפורום סגור איזשהו ויכוח. אם הפרקליטות רוצה להגיע לבית משפט ולהתחיל לנהל דיונים אם הדרך לבצע מין כמו שאני תיארתי אותה זה דבר פלילי - בבקשה. אני לא חושב שזה יקרה ואני גם אבקש לחקור את המתלוננת כמובן", אמר בפתח דבריו.

"אני רוצה להזכיר שמדובר בציוץ שנכתב לפני המון שנים. פתאום הוא יצא מהאוב אחרי שנה וחצי, ואחרי שגזרו לו את התאריך, כדי להראות ליועמ"ש שהמפגינים בבלפור נגד נתניהו רוצים להרע לו ולמשפחתו", ציין, והוסיף: "במשטרה ראו שאין סיכון ממני, כי אחרת כבר היו עושים פעולה, ועכשיו יש פה נקמה פוליטית. אני כנראה אחד מהאנשים הכי חשובים במדינת ישראל ואין לאנשים החשובים באמת מה לעשות חוץ מלהתעסק בדבר כזה".

"מתכוון לצאת מהתיק הזה עם פיצויים מהמדינה"

בהמשך דבריו, ביקר את התנהגותו של ראש הממשלה לשעבר: "מי שאחראי לבייש את אשתו זה נתניהו - הוא העלה את הציוץ הזה מהאוב. מה שאני אמרתי היה בפורום סגור ובציוץ נעול. רק מי שרציתי ראה את זה ואיכשהו זה הגיע אליו. התחלתי לכתוב על נתניהו לפני הרבה שנים בפייסבוק, כבר שנים יושבים עליי ומנסים להפיל אותי בתביעת דיבה".

"מישהו פה עשה טעות ואני מתכוון לצאת מהתיק הזה עם פיצויים מהמדינה. לא בכל יום יוצאת אשת ראש הממשלה לתקשורת וצועקת שצבע אנס אותה. נתניהו שלח את אשתו לתקשורת לצעוק שאני אנסתי אותה", הדגיש דרורי.

עריכה: שני רומנו

05/12/2021

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


שרה נתניהו
שרה נתניהו  |  צילום: מארק ישראל סאלם/פלאש90
Paris