איריס קול

רחוק מדי?

הזמר והיוצר האהוב סגיב כהן סיפר על שירו החדש והחשוף ביותר: "אני ואם ילדיי עברנו פרידה והחלטתי לחזור אחורה בזמן ולסכם את התקופה הקשה הזאת"


חוזר ובענק: הזמר והיוצר סגיב כהן הוציא סינגל ראשון מתוך אי‫.פי חדש העתיד לצאת בסוף החודש. האמן המוערך, אשר מופיע בכל רחבי הארץ כבר למעלה מ-20 שנה, החליט לבצע לייב באולפן מיני אלבום חדש, הכולל חמישה שירים פרי עטו‫ המסכמים תקופה מורכבת ומטלטלת שעבר. 

בשיחה עם איריס קול, סיפר כהן כי "אחרי תקופה ארוכה של שיתופי פעולה, אני זוכה להתכנס שוב אל תוך היצירה שלי. זה קורה דווקא אחרי שעברתי כמה טלטלות בחיי. השיר 'רחוק מדי' מספר על הסדק הראשון בזוגיות - שכבר לא הרגשתי בטוח בעצמי ובזוגיות שהייתה לי. זה מן כדור שלג שהולך ומתגלגל והופך לקונפליקט אמיתי. ובכן, אני ואם ילדיי עברנו פרידה והחלטתי לחזור אחורה בזמן ולסכם את התקופה הקשה הזאת".

בהמשך, עוד הסביר כי "אם אתה רוצה שהצד השני יבין אותך, אתה קודם צריך להבין אותו ולהיכנס אל תוך הנעליים שלו. כך עשיתי כשכתבתי את השיר 'מהמרחקים' לגלי עטרי. לפעמים אני חושב שאני לא ראוי לאהבה, שאני מלך הבריחות, שאני לא מונוגמי - אבל אני כל הזמן רואה סביבי שגם אנשים שלא מתגרשים, לא תמיד יודעים להיות ביחד. הם לא מצליחים לגעת אחד בשני, ככה זה". 

עריכה: דוד זבולוני 

05/12/2021

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


סגיב כהן
סגיב כהן  |  צילום עצמי: מתוך עמוד האינסטגרם
Paris