ספורט
עם רון קופמן, יוני הללי, אריה מליניאק, משה פרימו, צביקה שרף ואלי סהר

רפי מנקו: "פניני נותן הרבה שקט וביטחון"

שחקן הפועל חולון, החמיא לחברו לקבוצה אחרי הניצחון על בשיקטאש • וגם: סיפר על תחושותיו בקבוצה: "אני מרגיש מאוד מחובר ומאוד טוב"


אתמול (ד') עבר על הפועל חולון ערב דרמטי, במשחק מול בישקטש, שהתחיל לא לטובתם והסתיים בהפרש של שתי נקודות בלבד (72:70). חברי צוות התוכנית שוחחו ב־103fm עם רפי מנקו, שחקן הפועל חולון, על הניצחון שכמעט חמק מבין האצבעות, התחושות שהגיעו בעקבותיו ועל נוכחותו של גיא פניני בקבוצה.

במשחק הקודם מול היריבה ספגו הפועל חולון הפסד כואב, במשחק האחרון התהפכו הצדדים. מנקו הסביר מדוע לדעתו המשחק אתמול (ד') היה שונה מקודמו, וטען כי "אני חושב שבישקטש התחילו את המשחק בצורה מטורפת וזה הכניס אותנו לשוק. באמת המשכנו להאמין ולהילחם בזכות האחדות שלנו, האמונה ואת זה שהצוות באמת דאג שנדע מה אנחנו אמורים לעשות בכל רגע נתון למרות ההתחלה הלא טובה".

על חברו לקבוצה גיא פניני והשלשות, סיפר: "אני סומך על עצמי אבל כשיש שחקן כמו גיא בקבוצה שעושה את זה פעם אחר פעם באחוזים כל כך גבוהים אז אי אפשר לא לתת לו את הכדור. הניסיון שיש לו נותן הרבה שקט וביטחון שגם אם דברים לא ילכו כמו שצריך אז תמיד אפשר למצוא את הפיתרון ולהפוך את התמונה. זה גם מה שהיה אתמול. הוא נותן טיפים קטנים שעוזרים".

"שמח על ההחלטה שקיבלתי - אני מרגיש פה בבית" 

בהמשך, שיתף מנקו בתחושותיו כשחקן הפועל חולון וברגעים לאחר הניצחון המתוק: "אני מרגיש מאוד מחובר ומאוד טוב בהפועל חולון. אני שמח על ההחלטה שקיבלתי, השנה הזאת בינתיים מלווה בהרבה עליות וירידות ברמה הקבוצתית והייתי רוצה שנהיה יותר יציבים. ברמה האישית אני מאוד שמח ומרגיש פה בבית".

"אחרי שניצחנו אתמול הייתה שמחה גדולה על זה שנשארנו בחיים במשחק הזה, וגיא גודס נכנס לחדר ההלבשה וישר הוריד את כולם לקרקע. הוא אמר שאנחנו צריכים להתפקס על המשחק הקרוב שביום ראשון, שגם הוא משחק גביע, ואנחנו נבוא בשאיפה לעשות את העבודה, לנצח ולהעפיל לחצי הגמר. אחר כך נוכל לחשוב על המשחק המכריע אצלנו נגד בישקטש", סיכם.

עריכה: שני רומנו

13/01/2022

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


שרון דוידוביץ'
שרון דוידוביץ'  |  צילום: 103fm
Paris