בן כספית ואריה אלדד

"שרה עמדה איתנה נגד גל ההכפשות החולני"

תביעת ההתעמרות של שירה רבן נגד שרה נתניהו נדחתה • עו"ד יוסי כהן, המייצג את הגברת נתניהו, הדגיש: "פסק דין מדויק - על שקר אי אפשר לערער"


בית הדין האזורי לעבודה בירושלים, דחה את התביעה נגד רעיית ראש הממשלה לשעבר שרה נתניהו. זאת, חמש שנים לאחר ששירה רבן תבעה אותה על סך של 225 אלף שקל בגין התעמרות בעבודה. בשיחה עם אריה אלדד ובן כספית ב־103fm, עורך הדין יוסי כהן, המייצג את גברת נתניהו במשפט, הגיב לידיעה ושיתף בתחושות בעקבות פסק הדין.

"זה פסק דין כל כך חזק ומדוייק, הוא קובע במפורש ששפכו לחינם את דמה של הגברת נתניהו בכזבים מכוערים שלצערי התקשורת גם קצת ניפחה והיום אנחנו רואים את תחנות הצדק טוחנות לאט וסוף סוף הצדק יצא לאור", טען עו"ד כהן בפתח השיחה, והוסיף: "במידה ושירה תערער נתמודד. פסק הדין כולו מנומק. בית הדין האזורי לקח טענה טענה, דן בה באריכות, פירק אותה לגורמים וקבע שהיא משקרת. על שקר אי אפשר לערער".

עדותה של שירה רבן השאירה רבים פעורי פה, זאת לנוכח סיפורי האימה שהיא סיפרה על ההתנהלות במעון ראש הממשלה. עו"ד כהן תקף: "שירה טענה טענות שלו היית מקמט אותן בזמן לעובדת שעבדה 3 שנים לא היו יכולות להיות כל כך הרבה טענות, טענות שלא נראו הגיוניות. לפי הטענות שלה היא הייתה צריכה לעבוד 2000 שעות".

"לא תמיד בית המשפט פוסק לפי מה שצריך כי לא תמיד הוא פוסק על פי ראיות שהן אמת"

"מי שמכיר את המעון ואת הגברת נתניהו, בניגוד למה שאתה אומר, היא אישה מקסימה, תרבותית, סבלנית. היא עדיין לא נשברה ועמדה איתנה כסלע מול גל ההכפשות החולני והמטורף הזה. יש עוד תביעה שמישהו העתיק משירה רבן עם אותן טענות שלא הגיוניות", אמר.

בתגובה לאמירותיו תהה בן כספית האם מעכשיו משפחת נתניהו תכיר במערכת המשפט. עו"ד כהן הגיב כי "ראש הממשלה מעולם לא טען שאין שופטים בירושלים. כאשר מפברקים ראיות וכאשר מוציאים במרמה ראיות וכאשר מאיימים על אנשים שאם הם לא יאמרו מה שנוח למשטרה הם הילכו לכלא ויפסידו את הבית והמשפחה, בית המשפט מקבל ראיות מזוהמות שלא משקפות את האמת והוא לא יכול לפסוק אמת. כמתבונן מהצד לא תמיד בית המשפט פוסק לפי מה שצריך, לא כי הוא מושחת או מוטעה אלא כי לא תמיד הוא פוסק על פי ראיות שהן אמת".

בסיום השיחה, תהו המגישים כיצד שרה נתניהו תחגוג את פסק הדין? "עדיין לא החלטנו, אין לה זמן לחגוג", השיב עו"ד יוסי כהן, שייצג את הגברת נתניהו בתביעה.

עריכה: שני רומנו

23/02/2022

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


שרה נתניהו
שרה נתניהו  |  צילום: מרים אלסטר/פלאש90
Paris