ינון מגל ובן כספית

"מי שמדבר רק בדלתיים סגורות, יקבל נשק גרעיני מאיראן"

ח"כ יובל שטייניץ תקף את חברי הממשלה על אוזלת ידם, לדבריו, באשר לסוגיה האיראנית: "החשש שלי הוא שהממשלה כ"כ חוששת מהצל של עצמה ומוותרת בנושא"


חרף המלחמה העקובה מדם בין רוסיה לאוקראינה, שנכנסה היום (א') אל יומה העשירי, בעוד מספר ימים עתיד להיחתם הסכם הגרעין החדש, שעלול לשנות ואף להזיק למציאות הביטחונית הרגישה ממילא של מדינת ישראל. 

חבר הכנסת ד"ר יובל שטייניץ (הליכוד) שוחח עם בן כספית וינון מגל ב־103fm והגיב לדברים: "הדבר הכי חשוב שיכריע את עתידנו וגורלנו בארץ הזו זה מה שקורה עם איראן. התחושה הקשה שלי היא שהממשלה מזניחה את מה שקורה בתחום הגרעין האיראני, התפקיד שלנו הוא להזכיר שיש איום חמור פי 7". 

בהמשך, הוסיף: "אנו צריכים להזעיק את דעת הקהל, אי אפשר לחתום על הסכם גרעין שעוד שלוש שנים יאפשר לאיראן להיות מדינת סף גרעינית. ההסכם הזה גרוע מאוד, משמעותו שעוד שלוש שנים לא יהיו על איראן שום מגבלות והיא תוכל לחנות במרחק של שני סנטימטרים מנשק גרעיני. הממשלה מסתפקת בדיבורים אינטימיים בדלתיים סגורות".

"אף אחד לא סופר אותך כשאתה מדבר אינטימי", הבהיר ח"כ שטייניץ. "החשש הגדול שלי הוא שהממשלה כל כך חוששת מהצל של עצמה, עד כדי שהיא בעצם מוותרת בנושא הגרעין. רק בזכות הזעקה האדירה של נתניהו, ספרו אותנו בחדרים הסגורים. לפי הסוכנות לאנרגיה אטומית, איראן משתוללת בכל האזור, ומי שמדבר רק בדלתיים סגורות יקבל נשק גרעיני מאיראן".

עריכה: מיכל קדוש 

06/03/2022

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


יובל שטייניץ
יובל שטייניץ  |  צילום: אוליבייה פיטוסי/פלאש90
Paris