אודי סגל וענת דוידוב

חול המועד: שרבי במיוחד

סיגל גפני, חזאית 'קשת 12', עדכנה על מזג האוויר הצפוי לנו בימים הקרובים: "השרב הזה לא ארוך מדי - בחג השני מזג האוויר מתייצב"


הוציאו את קרם ההגנה, הכובעים והדליקו את המזגן: מזג אוויר שרבי במיוחד צפוי לנו בימים הקרובים. סיגל גפני, חזאית 'קשת 12', שוחחה ב־103fm עם גדעון אוקו וענת דוידוב ושיתפה במזג האוויר הצפוי לנו לאורך חג הפסח. 

"היום שרב, מחר שרב כבד אפשר להגיד. אנחנו ביומיים של מזג אוויר שרבי כאשר אנחנו נרגיש את ההתחזקות מהלילה ומחר למעשה זה יום שנתחיל אותו על הבוקר עם מזג אוויר שרבי, מעונן, רוחות חזקות, אובך וטמפרטורות גבוהות. זה אמור להישבר בשעות אחר הצהריים, עם כניסה של אוויר קריר מאזור הים. במהלך היום, לפחות ברובו, נהיה עם טמפרטורות של 35 מעלות בלא מעט אזורים. לא מומלץ לטייל ולשהות בחוץ, גם הטמפרטורות גבוהות, סופות חול, אובך. כל הנושא של סכנת שריפות, צריך להקפיד על זה בימים אלו.", אמרה.

עוד הוסיפה, וסיפרה כי "זה לא ארוך מדי השרב הזה. שלישי־רביעי אלו ימים של טמפרטורות נמוכות מהרגיל. ההבדל בין מחר לרביעי זה הבדל של 15 מעלות פחות. זה שינוי משמעותי מאוד. לפחות בהמשך, בחג השני, מזג האוויר מתייצב והטפרטורות דומות לאלו של ערב החג הראשון. אנחנו רואים שמזג האוויר משנה את גבולות הגזרה שלו, הוא מתח את החורף משמעותית. אנחנו יודעים שיש את השינויים האלו אבל עכשיו זו התקופה".

עריכה: שני רומנו

17/04/2022

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


מבלים בחופי תל אביב
מבלים בחופי תל אביב  |  צילום: גרשון אלינסון/פלאש90
Paris