ספורט
עם רון קופמן, יוני הללי, אריה מליניאק, משה פרימו, צביקה שרף ואלי סהר

"תוך 10 דקות החלטנו שאנחנו לוקחים אותו"

מרקו בלבול, מאמן מכבי חיפה לשעבר, אמר על צ'ירון שרי שהגיע בתקופתו לקבוצה: "זה היה ליהוק שהוא בינגו והוא מוכיח את זה"


צ'ירון שרי ממשיך לככב במכבי חיפה, כאשר הפעם הבקיע אתמול (ש') שער מרהיב בניצחון הירוקים 0:1 על בני סכנין. מרקו בלבול, מאמן מכבי חיפה לשעבר, ששרי הגיע בתקופתו, שוחח על כך עם רון קופמן ומשה פרימו ב־103fm. "את צ'ירון ראיתי ממש בווידאו 10 דקות, ההמלצה הגיע מאלון חרזי. תוך 10 דקות החלטנו (בלבול והבעלים יעקב שחר) שאנחנו לוקחים אותו", סיפר.

לדבריו של בלבול, "הבנו שמדובר בשחקן מצוין, הוא בדיוק השחקן שחיפשנו עם האישיות שחיפשנו לתפקיד הזה. צריך מזל בכדורגל, אבל זה היה ליהוק שהוא בינגו ושרי מוכיח את זה כבר שלוש שנים. ההשפעה שלו בחדש ההלבשה באמת מדהימה, גם במגרש וגם מחוץ למגרש. הרבה שמים לב לגולים המדהימים שלו, אבל לא הרבה רואים את העבודה השחורה שהוא עושה. אני חושב שמכבי חיפה בתקופה שלי הפכה להיות קבוצה שהיא לוחצת וזה הרבה בזכותו". 

בהמשך התייחס גם לעתידו המקצועי, ואמר: "זה שלב שבו הקבוצות עדיין לא פונות. כשתגיע הצעה טובה שבאמת תאתגר אותי - התגעגעתי ממש להיות מאמן ראשי, אני מאוד רוצה לחזור לאמן, מאוד. זה באמת חסר לי. בדרך כלל אני הולך עם האינטואיציות שלי, כפי שעד היום קיבלתי החלטות - כך אמשיך לקבל אותן. הדלתות נשארו פתוחות בפניי וזה יתרון אדיר. דבר אחד הוביל אותי לאורך כל הדרך וזה ללכת תמיד עם האמת המקצועית שלי, אני לא מצטער על שום החלטה שקיבלתי ואני חושב שזה בזכות זה שידעתי מה אני רוצה מעצמי".

לגבי עזיבתו את נבחרת ישראל בגלל ויכוח עם המנהל המקצועי יוסי בניון, אמר בלבול: "ברגע שלקחתי על עצמי את התפקיד של מאמן נבחרת, ידעתי בדיוק איך אני רוצה לראות את הנבחרת. במשך 3 חודשים בניתי תוכנית, עבדתי קשה מאוד, הלכתי עם האני מאמין שלי ובסופו של דבר ראיתי שאני לא יכול לעשות את התפקיד שלי. אני לא הייתי מסכים להיות ממלא מקום".

עריכה: דוד זבולוני 

17/04/2022

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


צ'ירון שרי
צ'ירון שרי  |  צילום: מאור אלקסלסי/וואלה!
Paris