בן כספית ואריה אלדד

"פילבר עדיין אומר שמה שאמר נכון"

אביעד גליקמן ('חדשות 13') על חקירתו הנגדית של עד המדינה בתיק 4000 שלמה פילבר: "ההגנה מנסה ליצור תשתית שפילבר בדה מלבו את פגישת ההנחיה"


חקירתו הנגדית של עד המדינה בתיק 4000 שלמה פילבר החלה היום (ג') בבית המשפט, זאת על ידי סנגורו של ראש הממשלה לשעבר ויו"ר האופוזיציה בנימין נתניהו, עורך הדין בועז בן צור. בין היתר, אמר פילבר כי: "החוקרים ניסו לדחוף לי מילים לפה, הם נמצאים בתחרות מי יביא את הראש של נתניהו". 

הכתב לענייני משפט אביעד גליקמן ('חדשות 13') שוחח עם בן כספית ואריה אלדד ב־103fm והביא פרטים נוספים על המתרחש: "ההגנה מנסה ליצור תשתית שפילבר בדה מלבו את פגישת ההנחיה, שהחוקרים השתילו לו - אותה פגישה שנתניהו הנחה אותו להטיב עם בזק בגלל אלוביץ'. יש פה ניסיון של פרקליטי נתניהו לעשות זאת. היום פילבר התמסר להגנה בצורה של 100 אחוזים". 

"היום לא דובר על אחרי הסכם עד המדינה אלא על החקירות לפני, פילבר כל הזמן אמר שחיפשו את ראשו של נתניהו", הדגיש. "השאלה הגדולה מה הוא יגיד מחר או בשני, כשפרקליטו של נתניהו יאמת אותו עם השאלה - אם הייתה פגישת הנחיה ואיך הוא אמר שהייתה. אם פילבר יגיד 'יכול להיות שלא היה דבר כזה והחוקרים השתילו לי את זה', הוא חוזר בו מכל מה שאמר במשטרה. באותו רגע, אני משער שיוגש נגדו כתב אישום כי הוא חוזר בו מעדותו בבית המשפט. אני לא מבין כל כך איך הוא יכול לחזור בו, אך אני משער שנחכה לימים הקרובים לראות. פילבר עדיין אומר שמה שהוא אמר זה נכון". 

עריכה: מיכל קדוש 

10/05/2022

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


שלמה פילבר
שלמה פילבר  |  צילום: יונתן זינדל\פלאש90
Paris