זהבי עצבני
עם נתן זהבי

"הקב"ה כנראה כבר לא אוהב אותנו כמו פעם"

זהבי על הרעות החולות בישראל, כגון התעללות של מטפלות, ותאונות הדרכים


זהבי פתח עם כמה מהמכות שניחתות על ישראל: "הקדוש ברוך מפיל כאלו מכות על עם ישראל. הוא כנראה כבר לא אוהב אותנו כמו פעם. קחו למשל את מכת נחשים". לקראת הקיץ הזהיר זהבי מלשכוח את הילדים ברכב, ומטביעות בבריכות ביתיות: "שימו לב!, שלא לדבר על תאונות הדרכים. מיום ליום מספר הפצועים בחדרי המיון גדל. אליהם אני לא יכול לפנות כי הם חושבים שהם יודעים הכל".

בהמשך הזכיר את מכת המטפלות ועוזרות הגננות: "בגלל חוסר ידע, חינוך, תרבות ויכולת לטפל, הן מכסחות את הצורה לפעוטות. היום הוגש כתב אישום נגד שרית בן חמו בת 49, באשמה שתקפה והתעללה בפעוטות".

ואיך אפשר בלי בני דודנו הערבים: "במזרח התיכון אם תירצו או לא תירצו גרים ערבים, וכל הפתרונות המוצעים הם לפרימיטיבים. אבל אנשים שמכירים את המערכת חוששים".

על מותה של העיתונאית הפלסטינית שירין אבו עאקלה: "אם נשיא ארצות הברית, יו"ר הרשות האירופית ועוד מדינות אומרים שיש לבדוק, יש פה משהו מוזר". הוא התייחס לתמונות הקשות שמציגות את כוחות הביטחון פועלים באלימות כלפי משתתפי ההלוויה: "התמונה שהצטיירה - נושאי הארון חוטפים מכות והארון כמעט נופל על הרצפה".

לבסוף התייחס לפרסום שמו של סא"ל מחמוד חיר אל דין ז"ל, שנפל במהלך פעולה סודית, ותיאר את האיש: "כל הדברים שאומרים בשבחו צריכים להזיז פיוז אצל אלו שכל פעם שהם שומעים את השם מחמוד יוצא לו איזו קללה או יריקה, כי יש כאלו שהם יותר טובים מכם".

15/05/2022

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


נתן זהבי, זהבי עצבני
נתן זהבי, זהבי עצבני  |  צילום: 103fm
Paris