ינון מגל ובן כספית

"הממשלה הזאת היא הכי אוהבת ישראל שהייתה בשנים האחרונות"

השר עודד פורר גיבה את מדיניות הממשלה: "די לנו בהסתכלות איפה היינו לפני שנה מבחינה ביטחונית ואיפה אנחנו היום" • והגיב גם למחאת החקלאים נגדו


ביום שישי האחרון, החליט שר הדתות מתן כהנא לנסות לצופף שורות, והתפטר מתפקידו כדי לשוב להיות חבר כנסת כדי שיום טוב כלפון (ימינה) יפסיק לשמש כח"כ. ההחלטה הגיעה לאחר מספר שיחות בין בנט וכלפון, וכחלק מהמאמצים למנוע מעריקת חברים נוספים מהמפלגה. האם נפילתה קרובה מתמיד?  

שר החקלאות עודד פורר (ישראל ביתנו) שוחח עם ינון מגל ובן כספית ב־103fm והתייחס לדברים: "אני חושב שהממשלה זו הכי אוהבת לישראל בשנים האחרונות, בוודאי בפעולות וגם באמירות. אנו עושים דברים מדהימים. כשנתניהו סופר את 6 האצבעות שלכאורה איתן יפזר את הכנסת, הוא סופר גם את אלו של עודה, כסיף, טיבי ואחרים. הממשלה הזו הפסיקה להעביר מזוודות דולרים לחמאס, והיא הורסת בתי מחבלים בקצב הרבה יותר מהיר ומקבלת החלטות כמו שלא קרה פה הרבה מאוד שנים".

בהמשך, הוסיף: "בכנסת הזו היחידים שנשענים על המשותפת זה יו"ר האופוזיציה ודרעי ועושים הכל יחד איתם כדי להפיל את הממשלה. לראות את עבאס אומר שהוא מכיר בישראל כמדינה יהודית, יש פה אירוע משמעותי. כשיהיה רוב שלא ירצה אותנו, תקום ממשלה אחרת - אין כזה כרגע". 

בסיום, התייחס השר פורר למצוקת בעלי הלולים: "יש פה בלבול של הרבה מאוד דברים. בגלל הזנחה של 15 השנה האחרונות למרות שהממשלה ידעה שזה המצב, אותם לולנים ידעו שהם חייבים לעבור שדרוג. למעלה מ־90 אחוזים מהלולים לא עומדים בתקנות של השירותים הווטנרינריים ומתנהלים עם אחוז סלמונלה גבוה. הכוונה היא להציב את מדינת ישראל לצד מדינות העולם. לצערי, ההנהגה של הענף רוצה רק לשמר את המצב הקיים כל הזמן. יש תקציב לטובת העניין, יש כסף, רוצים לתת אותו, אין מי שמוכן לקבל". 

עריכה: מיכל קדוש 

15/05/2022

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


עודד פורר
עודד פורר  |  צילום: פלאש90
Paris