אודי סגל וענת דוידוב

"אני חושבת שאורבך באמת רגע לפני הסוף"

יו"ר הוועדה לביטחון פנים מירב בן ארי על שיחותיה עם ח"כ ניר אורבך • סייגה: "לא מקרה סילמן ושיקלי" • טענה: "זה הולך לכיוון פיזור הכנסת"


פרסומים מפתיעים למדי שעלו אתמול (ג') לכותרות, חשפו כי מספר בכירים במפלגת יש עתיד בראשותו של ראש הממשלה החליפי ושר החוץ יאיר לפיד מבינים גם הם, כמספר חברים באופוזיציה, כי הממשלה סיימה את דרכה, ושוקלים להביע תמיכה בפיזור הכנסת, זאת נוכח החשש מהקמת ממשלת ימין בכנסת הזו בלעדיהם.

יו"ר הוועדה לביטחון פנים חברת הכנסת מירב בן ארי (יש עתיד) התייחסה לטענות וסיפרה על פגישתה עם ח"כ ניר אורבך: "אנחנו חברים ובקשר טוב. ניר ואני מאוד התחברנו, אנו מדברים המון. הוא סיפר לי על הקשיים שלו, על הקושי בהתמודדות מול הבייס שלו, המגזר שלו, על ההפגנות, ומה שהוא עובר ביומיום. אני חושבת שאורבך באמת רגע לפני הסוף - זה לא סילמן ולא שיקלי, זה לא המקרה". 

בהמשך, העריכה: "אני חושבת שזה יותר הולך לכיוון של פיזור הכנסת. אף אחד לא עומד במה שאורבך צריך לעמוד. אנחנו מתכוונים להילחם על הממשלה, לעשות הכל בשביל שהיא תישאר. אנחנו באמת עובדים ועושים". 

על האלימות נגד צוותים רפואיים, אמרה חברת הכנסת בן ארי: "אנחנו חייבים לטפל בתופעה הזו. המחוקק צריך להתערב ולקבוע עונשי מינימום. אנחנו די תקועים בענייני חקיקה בכנסת". 

15/06/2022

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


מירב בן ארי
מירב בן ארי  |  צילום: יונתן זינדל/פלאש 90
Paris