ינון מגל ובן כספית

מגל לכספית: "אין בך טיפת הגינות לראות שיש פה 2 צדדים"

דיון באולפן על החקירה הנגדית של הדס קליין • בן טען כי יום הדיונים היה "פתטי", והוסיף: בניגוד לטענות ינון - היקפי המתנות שקיבל נתניהו מגובים


אמש (ד') פורסם כי עו"ד עמית חדד, עורך דינו של יושב ראש האופוזיציה בנימין נתניהו, החל בשלב החקירה הנגדית של העדה המרכזית בפרשת המתנות בתיק 1000 - הדס קליין, ששימשה כעוזרת של ארנון מילצ'ן וג'יימס פאקר.

בפתח תוכניתם ב־103fm, שוחחו בן כספית וינון מגל על החקירה ומהר מאוד התפתח ביניהם דיון סוער באולפן. "אין בך טיפת הגינות לראות שיש פה שני צדדים. התמונה לא כל כך חד צדדית כפי שהצגתם אותה, היא קצת יותר מורכבת. אומרים שהכסף מעוור, אבל זה לא נכון - הפוזיציה מעוורת אתכם. איפה כל הפושים היום? מה, התקלקלה מכונת הפושים?", תקף ינון בזעם.

בן מנה את "העובדות שכן הוצגו", לדבריו, וציין כי "רואת החשבון של מילצ'ן הביאה את כל הדו"חות לחוקרים, והם הולמים את המספרים שנתנה הדס קליין ואת המסמכים. נאספו חשבוניות, אין ויכוח על כך שקיבל את המתנות אלא רק על ההיקפים, וכל ההיקפים מגובים, בניגוד למה שינון אומר, גם במסמכים, גם בחשבוניות וגם בעדים". 

בהמשך, עוד תהה מגל: "המשטרה לא חיפשה בטלפונים של הדס קליין כדי לוודא אם הטענות שלה נכונות. למה? אף אחד לא יודע למה בתיק נגד ראש ממשלה מכהן לא בדקו את טענותיה". בן כספית לא נשאר חייב והשיב בנחרצות: "לא נכנסו, כי לניידים של עדים שלא חשודים בכלום נכנסים מעט מאוד, אם בכלל, כי זו חדירה חמורה לרשות הפרט".

13/07/2022

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ינון מגל
ינון מגל  |  צילום: 103fm
Paris