ינון מגל ובן כספית

"סוקר זה חרא של מקצוע, לנבא את המדינה המטורללת הזו"

בן על שלל סקרי המנדטים, המפציעים חדשות לבקרים באמצעי התקשורת • ינון: "השנה גם אנחנו נעשה מדגם, תהיה הפתעה - המדגם שלנו יהיה הכי מדויק"


בפתח שעת התוכנית השנייה, שוחחו בן כספית וינון מגל, איך לא, על מערכת הבחירות החמישית בתוך קצת יותר משלוש שנים הבאה לפתחנו. 

ינון טען: "כל המדגמים נותנים 61. השנה גם אנחנו נעשה מדגם. חכה, תהיה הפתעה. המדגם שלנו יהיה הכי מדויק. מה עם סקרים? הפסקת לעשות סקרים?".

בהמשך, שב לסערת התליון הנושא את פניו של ראש הממשלה לשעבר: "אגב, לשמאל גם היה תליון, כך אומרים. אני בעד התליון. תשלח אותו שיביאו לפה. עם המיליונים שאספנו כנראה שנקנה תליונים. כמה כסף זה יוצא?". 

בתגובה, השיב בן: "אם אתה מפסיק להטריל לי את הסקרים, אשחרר לך את החסימה בטוויטר. אתה מלך העולם בלבזבז זמן עם שטויות. ריב סוקרים זה כמו ריב פרשנים, לא מעניין. אני לא חושב שלקמיל פוקס יכולים להיות מניעים זרים. להיות סוקר זה חרא של מקצוע, לנבא את המדינה המטורללת הזו. שלושת המדגמים בקשר זה עם זה". 

רגע לפני סיום השיחה, שוחחו השניים על הציוץ שכתב איש יחסי הציבור רני רהב בחשבון הטוויטר שלו. "אני מתקשה להגיב", טען כספית, "מה אתה רוצה מהחיים העלובים שלי?", ואילו מגל לא כל כך הבין על מה המהומה: "לא אמרו שלום לחיילים, לא, אין לתאר. גאוני". 

19/07/2022

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


בן כספית
בן כספית  |  צילום: 103fm
Paris