איריס קול

"הייתי אומר לבן אל בשום אופן לא להתראיין כרגע"

לאחר ההודעה על הפרידה של סטטיק ובן אל, הודיע תבורי כי הוא עוזב לארה"ב • ממי פאר: "אם הם לא יכולים לסבול אחד את השני, הם צריכים להיפרד"


על רגע הפרסומים שהרעידו היום את הביצה, וחשפו כי הצמד האייקוני סטטיק ובן אל יוצאים לדרך משותפת לבד ומפרקים את החבילה, סיפר בן אל כי הוא עתיד לעזוב את הארץ לארצות הברית, זאת לדבריו לתקופה ממושכת ולצורכי מגורים.

ממי פאר, יועץ אסטרטגי ובעלים משותף של פאר לוין תקשורת, התייחס להחלטתו של בן אל על רקע הקלטותיו שפורסמו בעת האחרונה. "אני חושב שכשלאנשים טוב מדי, הם לא מבינים כמה טוב להם. גם לו וגם לסטטיק יש רקע אישי שאי אפשר להתעלם ממנו", טען. "ההחלטה של בן אל נמהרת, לא רואה אותו פורץ בקריירה מזהירה מעבר לים". 

"הצמד הזה בסופו של יום הוא עסק, והעסק שלהם מאוד הצליח", הדגיש, "נורא קל להרוס וחבל. אני חושב שהם נהגו בצורה מאוד מכובדת אחד כלפי השני. אני מניח שאם המשבר יימשך, הנימוסים וההליכות ייעלמו. אנשים פה פועלים מאוד בלחץ". 

בסיום, הבהיר פאר: "הייתי אומר לו בשום אופן לא להתראיין כרגע. חבל, גם המנהלים והאמרגנים שלהם מתפרנסים מצוין מהצוות הזה. הדבר הטוב ביותר בשבילו ובשביל סטטיק זה להחזיר את המצב לקדמותו. גם להיפרד צריך לעשות יפה. אם הם לא יכולים לסבול אחד את השני, הם צריכים להיפרד". 

עריכה: מיכל קדוש 

25/08/2022

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


סטטיק ובן אל - הסוף
סטטיק ובן אל - הסוף  |  צילום: הדס פרוש/פלאש90
Paris