אראל סג"ל

לאן ילכו המנדטים של הרוח הציונית?

אראל סג"ל על ועדת החקירה לאסון במירון: "אבל יש פה שאלה לגבי האחריות הישירה" • על הרוח הציונית: "יושבים אצלם 2 מנדטים שיצטרכו לחשוב מה יעשו"


אראל סג"ל והמגישה האורחת טל שלו פתחו עם ידיעה מתפרצת: חט של פיל מלפני חצי מיליון שנה התגלתה בגדרה. סג"ל הודה: "היה לי חלום שיהיו פילים קטנים". הוא חשף: "הפתיע אותי שבקפריסין היו פילים גמדיים. אני רציתי להקים חווה קטנה ולעשות הנדסה לאחור".

בהמשך בירכו על העובדה ששנת הלימודים תחל כסדרה, לפחות עבור התלמידים הלא תיכוניים. סג"ל: "מהרגע הראשון חשבתי שיהיו לימודים. כולם היו צריכים לשחק את המשחק". שלו: "אם הם לא היו נפתחים זה היה כישלון של לפיד". סג"ל: "זו ממשלה לחוצה ולכן פתאום קיבלו את מה שהם רוצים. כולם יצטרכו לתרום מהמשרד שלהם, ובממשלת מעבר, בוא נראה מי שיתנגד".

בנושא ועדת החקירה על האסון בהר מירון העיד סג"ל: "אני לא תוקף את הוועדה. אבל יש פה שאלה לגבי האחריות הישירה. האם כשזה מגיע לדרגות הבכירות, הם יכולים לסדר את הכניסות לשערים". הוא הוסיף: "לא יכול להיות שאתם דנים באירוע טכני, אבל במדינה שבה שום דבר לא זז בלי יעוץ משפטי, לא הביאו את מנדלבליט לעדות. בג"ץ היא סמכות בלי אחריות".

שלו: "אריה דרעי הגיע מוכן לוועדה עם תשובות ברורות. אי אפשר להגיד את זה על נתניהו, שהייתה לו עדות זחוחה, מתנערת ומסירת אחריות".

31/08/2022

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


אראל סג''ל
אראל סג''ל  |  צילום: 103fm
Paris