ינון מגל ובן כספית

"ללוחמים שלנו שעובדים בכל לילה, תודה על ההקרבה"

בן ביקש לשבח את צה"ל והשב"כ לאחר ההצלחות של מבצע חגורה שחורה • ינון צינן את ההתלהבות: "זה שהכול מתפקד כשרה"מ הוא כזה כלומניק זה באמת נס"


גם בפתח השעה השנייה המשיכו ינון ובן לשוחח עם נושא הפיטורים של יועץ התקשרות משה גלוקהפט, בן הודה שלמרות שהוא לא מדבר עם אף אחד מצידו של נתניהו, "המינוי הזה נבדק, נשקל ונחתם. נתניהו רצה, אבל מה שהוא רוצה הוא שולי", ינון ניסה לבטל את דבריו ואמר, "אתה אומר שהוא עושה את מה שאומרים לו בבית, אבל שרה רצתה", בהמשך טען כי מחק את הציוץ שמגולל את כל הסיפור, כי התבקש על ידי גלוקהפט בעצמו. 

בהמשך השניים שוחחו על המעצרים הרבים ביממה האחרונה לאחר מעצרים רבים של מחבלים במסגרת מבצע חגורה שחורה, בן טען כי, "נעצרו שישים סוחרי נשק, עוד עבודה של משטרה ושב"כ במגזר הערבי. הילדים שלנו, הלוחמים שלנו עובדים שם כל לילה, תודה רבה לכם על ההקרבה. זה לא מובן מאליו, הסורים הודיעו על עוד תקיפה בחלב, איך זה קורה כשראש ממשלה כזה כלומניק, יש ניסים אולי אחזור בתשובה", אמר. 

ינון ביקש לצנן את ההתלהבות וטען, "אתה צודק, זה שהכל מתפקד כשראש הממשלה הוא כזה כלומניק זה באמת נס. בשב"כ נותנים פרסום על נאשמים שנעצרו לפני חודשים, אין כאן שום דבר חדש. במשטרה ופרקליטות לקחו את הקרדיט על מעצרם אין כאן שום דבר חדש, הכל היה בחוץ, המשטרה לקחה את הקרדיט. ההודעה של השב"כ מוזרה". 

07/09/2022

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ינון מגל ובן כספית
ינון מגל ובן כספית  |  צילום: 103fm
Paris