אודי סגל וענת דוידוב

"כל הצעה שקשורה למשפט נתניהו לא תקודם"

בועז ביסמוט (הליכוד) על הצעתו של יו"ר מפלגת הציונות הדתית לביטול עבירת הפרת אמונים • עוד התייחס לפרסום כי מפלגתו העסיקה את עד המדינה פילבר


ספי עובדיה, העיתונאי והפרשן הפוליטי של 'חדשות 13', חשף כי מפלגת הליכוד משלמת מאות אלפי שקלים לחברת הסקרים של שלמה פילבר, הלא הוא עד המדינה מתיקי נתניהו. לדבריו, עד כה שולם לחברת 'דירקט פולס' למעלה מ־300 אלף ש"ח. סביב ידיעה זו, גולן יוכפז וענת דוידוב שוחחו ב־103fm עם בועז ביסמוט (הליכוד) אשר התייחס לדברים.

"לא ראיתי כל בעיה", הדגיש ביסמוט בפתח השיחה. "לסוקרים משלמים, גם אתם כאשר אתם מזמינים סקר אתם משלמים. מהריאיון שאני שמעתי, הבעיה זה יותר התוצאות של פילבר, כי על פי סקרים שיש של הליכוד אם הליכודניקים יבואו להצביע אנחנו עוברים את ה־61 ומקימים ממשלת ימין יציבה ל־4 שנים".

בתגובה לאמירותיו, תהה יוכפז איך מתקיים מצב שפילבר אומר שיש לליכוד ניצחון מובטח ובמקביל פרשן של 'ערוץ 14' אומר שהם הולכים להפסיד, ואילו ביסמוט ביקש לחדד: "שוב אני אומר - יש סקרים, יש לנו סקרים שמראים לנוב אופן מאוד ברור שאם הליכודניקים, הימין יבוא להצביע, אז אנחנו מקימים ממשלת ימין יציבה, יש לנו יותר מ־61. אם נעזוב רגע את הס'רים, אתמול עבדכם הנאמן, היינו אתמול בקמפיין בקריית מלאכי".

"לא היו המונים", טען יוכפז, וביסמוט הכריז: "היו. תראה לי יו"ר מפלגה שמסוגל להביא תא כמות האנשים שנתניהו מביא. אנחנו עכשיו לא במאני טיים, אנחנו מתקרבים לקלפי טיים. אנחנו נוכל לראות מי הסוקרים שצדקו ומי לא".

"אם הציבור הימני יבוא להצביע יהיו 61 מנדטים"

בהמשך, טען ביסמוט כי "עוד שבועיים יש בחירות נכון? כל אחד הרי יש לו את הזכות לבוא ולהצביע, אני תרשו לי לחשוב או לקבוע אפילו שזה בגלל שזה הליכוד וכל בוקר צריך לחפש משהו שקשור לליכוד. אני אומר לך דבר מאוד פשוט - יש פה מגמה מסוימת וזה חבל. אם הציבור הימני יבוא להצביע אז יהיו 61 מנדטים".

באשר להצעתו של יו"ר מפלגת הציונות הדתית בצלאל סמוטריץ' בגין ביטול הפרת האמונים, שלא תחול על נתניהו ומשפטו, הסביר ביסמוט: "ההצעות של סמוטריץ' לא יחולו רטרואקטיבית ולא ישפיעו, שבלאו הכי קורסים בבית המשפט. כל הצעה, וזה חשוב, שקשורה למשפט נתניהו לא תקודם. כולם יודעים הרי, כל אדם בר דעת ולא צריך להיות מומחה למשפט, שהפרת אמונים זה עניין מאוד רחב".

"אני מבין שאנחנו בקמפיין, אנחנו בקמפיין כדי שנתניהו יהיה ואחרים בקמפיין כדי שנתניהו לא יהיה. כל הצעה שקשורה למשפט נתניהו לא תקודם, אני הכי ברור בעולם", אמר לסיום.

תגובת דיירקט פולס: החברה פעלה בכל ארבעת מערכות הבחירות האחרונות עם מגוון גופים ומפלגות מכל קצוות הקשת הפוליטית, באופן מקצועי ואחיד, וכך גם במערכת הבחירות הנוכחית. איננו מוסרים מידע על לקוחותינו.

עריכה: שני רומנו

19/10/2022

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


בועז ביסמוט
בועז ביסמוט  |  צילום: יונתן זינדל/פלאש90
Paris