איריס קול

כל מה שצריך לדעת לפני תכנון הטיול הבא

עמית קוטלר ('חדשות 13') עם כל ההמלצות והעדכונים לטיול עם הילדים באירופה • לאילו מדינות עדיף שלא תגיעו בחודשים אלה של השנה?


מתכננים טיול תרבותי באירופה? איך יודעים לאיזה מוזיאון שווה ללכת? חושבים לנסוע ליעד טרופי בזמן הקרוב? מתלבטים האם לקחת איתכם את הילדים? עמית קוטלר ('חדשות 13') שוחח עם איריס קול ב־103fm ועדכן בכל התשובות לשאלות שהכי מטרידות אותנו בתכנון הטיול הבא. 

תחילה, קוטלר הסביר שבשביל לבחור מוזיאון המתאים לתחומי העניין של כל אחד, חשוב לעשות סקירה באינטרנט באתרי המוזיאונים. עוד הדגיש כי "יש המון דרכים להשיג כרטיסים מוזלים למוזיאונים בכל העולם. רק תבקשו, חיילים, ילדים, סטודנטים, אזרחים ותיקים. יש אתרי אינטרנט של מוזיאונים ואפשר לראות אם יש כל מיני קופונים ומבצעים". 

השבוע, השניים בחרו להתמקד בעיר ברלין שבגרמניה, יש כמה דברים סופר מגניבים שאפשר לעשות גם עם ילדים וזו חוויה אדירה. יש מופע שקוראים לו קבינט המפלצות, סוג של אמן משוגע שבנה סוג של מבוך אימה. עוד חוויה שנקראת מוזיאון המוזרויות, סוג של מוזיאון חכם בטירוף שמפעיל שלו נותן תרגילי מחשבה". עוד המליץ על שייט בספינות סגורות שאפשר לעשות גם בחורף ועל שווקי הכריסמס. 

לסיכום, העיתונאי הזהיר כי לתאילנד ולמלדיבים מומולץ שלא להגיע בחודשים אלה: "חברים נסעו ועכשיו הם תקועים ארבעה ימים בלי אפשרות לצאת מהמלון, ויותר גרוע, אסור להיכנס למים מסכנת ברקים. העונה נגמרת לקראת פברואר".

26/10/2022

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


איריס קול
איריס קול  |  צילום: 103fm
Paris