עוד חוזר העימות

צמד המגישים לא הצליחו להרפות מרצונם להפגיש את נתניהו ולפיד לעימות חגיגי ערב הבחירות • האם בן התנגד לעימותים טלוויזיוניים אי שם לפני 20 שנה?


בפתח שעת התוכנית השנייה, שוחחו בן כספית וינון מגל על סוגיית הסכם הגרעין. "מי שמנעו הסכם גרעין בינתיים הם האיראנים, כרגע אין כי האיראנים העמיסו דרישות. אם הם היו מסכימים למה שהאמריקנים הציעו, היה הסכם גרעין", טען ינון. 

בהמשך, חזרו לעימות בין ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו לראש הממשלה הנוכחי יאיר לפיד, שבינתיים רחוק מלהתקיים. "נורא חשוב שיהיה עימות בין נתניהו ללפיד. אמרת שעימות טלוויזיוני זה בזבוז זמן של שעה וחצי ושלאף מילה אתה לא מאמין. יומיים שלושה אתה מבלבל את המוח על השטות הזאת, בשביל מה?", אמר מגל. 

כספית הופתע מהציטוט מן העבר, והשיב: "ההתחמקות של הארנבת בת שפן מעימות עם לפיד, אנו שומעים את הקול המרוסק של האיש המרוסק הזה. יש מצב שטעיתי לפני 20 שנה, כי העימות ב־1996 ניצח לנתניהו את הבחירות". 

על הסכם המים הכלכליים עם לבנון, אמר ינון: "היום אמור להיחתם ההסכם עם לבנון, אני מניח שיעשו הרבה טררם על זה. אתה מתנגד לבחון את ההסכם מפרספקטיבה של זמן?". "מי שהתקפל בפני חיזבאללה אינספור פעמים זה נתניהו. בלי ההסכם הזה יכול להיות שהיינו עכשיו במלחמה, אך קל לשלוח למלחמה כשאתה לא ראש הממשלה", סירב כספית להוריד את הרוח מהמפרשים. 

עריכה: מיכל קדוש 

27/10/2022

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ינון מגל ובן כספית
ינון מגל ובן כספית  |  צילום: 103fm
Paris