בן כספית ואריה אלדד

"כשהבת שלי תהיה בת 15, התוקף כבר יסתובב ברחוב"

בית המשפט המחוזי בבאר שבע קבע את עונשו של בן ה־17 אחרי שפרץ לביתה ותקף אותה מינית • א', אביה של הילדה, תקף את ההחלטה


השבוע בית המשפט המחוזית בבאר שבע קבע את גזר דינו של הנער הבדואי בן ה־17 לאחר שפרץ לבית בו גרה ילדה בת 10, נשכב לידה ופגע בה מינית. הנער קיבל 5 שנות מאסר בלבד. א', אביה של הילדה, שוחח עם בן כספית ואריה אלדד ב־103fm, הגיב להחלטת בית המשפט ושיתף בכאבו העמוק.

בפתח דבריו, סיפר על יום האירוע: "ברגע שהיא צעקה, הם ברחו ואז היא פרצה לחדר. לקח לנו דקה אחת או שתיים, היינו בהלם, היינו בטוחים שזה חלום. כשכבר היה ברור שזה לא היה חלום, הם כבר ברחו. בתוך הבית נכנס נער אחד, אבל בחוץ חיכה לו עוד מישהו עם רכב מילוט". על מצבה של הבת, אמר: "אנחנו משקמים אותה, עושים את המיטב ממה שאפשר, למרות המציאות הלא נורמלית הזאת שבה הילדים צריכים לגדול במדינת ישראל".

בהמשך, שיתף את זעמו לאחר החלטת בית המשפט: "הוא מודה שהוא היה שם, הוא אומר בחקירה שהוא רק רצה לתת לה נשיקה. עוד מעט הוא יהיה חופשי, זה אומר שכשהבת שלי תהיה בת 14־15 הוא כבר יסתובב ברחוב. הוא גר קרוב אלינו". וזעם: " היום היינו בבית המשפט, לראות את הפרצופים המכוערים שלהם. זה היה ביזיון אחד גדול. הסתכלתי עליו, הוא חייך אליי מאוזן לאוזן, יושב עם איזה מדריך יהודי ישראלי אחד שמראה לו סרטוני טיק טוק ומתפקע מצחוק. הרי הוא לא יושב בכלא, הוא נמצא באיזה מעון כי הוא היה קטין בעת ביצוע העבירה".

לסיכום, תהה: "איפה ההיגיון הפשוט? לא צריך להיות חכם גדול כדי לשפוט אירוע מהסוג הזה - אין פה עניין משפטי מתוחכם, אלא עובדות ברורות. מנסים להציג אותו היום כאילו יש לו פיגוע שכלי, אבל הוא לא טיפש ולא כלום. הוא נראה חזק, יודע את הכול, כפי שהוא ידע להגיע לבית שלנו. זה החוק במדינת ישראל? ימין, שמאל, הכול אותו הדבר. צריך להתחיל פה מלחמה, כי האויב הכי גדול שלנו היום הן חמולות הפשע שנמצאות בתוך מדינת ישראל - לא איראן. האיש הקטן הזה כבר לא מעניין אותי, המדינה צריכה להעניש את החמולות ולפרק את הגדולים".

עריכה: דוד זבולוני 

09/11/2022

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


למצולם אין קשר לנאמר
למצולם אין קשר לנאמר  |  צילום אילוסטרציה: Ingram Images
Paris