ניסים משעל וטל שלו

"הממשלה חשוכה, מציעה לאופוזיציה לשלב ידיים"

השרה קארין אלהרר על חילופי המהלומות בין חברי יש עתיד לשותפיהם מהמחנה הממלכתי: "אין לנו זמן לבזבז, יש מאבקים לא פשוטים לפנינו"


אתמול (ד') בחר גורם במפלגת המחנה הממלכתי לתקוף את חברתה לגוש יש עתיד, ומנגד - ביש עתיד גינו את הדיל שנסגר בין חברי הכנסת גנץ וטיבי לליכוד באשר לשיבוץ לוועדות זמניות בכנסת. שרת האנרגיה קארין אלהרר שוחחה עם ניסים משעל וגיא פלג והגיבה על המתיחות בין המפלגות. 

בפתח דבריה, טענה שרת האנרגיה כי "יש משקעי בחירות, תקופה גמגומים של אחרי בחירות, אבל בסוף האזרחים בחרו בנו כדי שנעבור עבורם. "הממשלה המסתמנת היא ממשלה רעה, קיצונית וחשוכה. יש לנו משימה מאוד גדולה לפנינו. לכן, אני מציעה לכל הגורמים באופוזיציה לשלב ידיים, יש לנו מאבקים לא פשוטים לפנינו בשמירה על הדמוקרטיה הישראלית ועל כול מה שחשוב לנו, על הערכים הליברליים".

בהמשך, הוסיפה: "מה שעזר מאוד בפירוק הממשלה זה שנתניהו, בן גביר וסמוטריץ' שיתפו בעולה עם אבו שחאדה וטיבי. הדבר הזה היה גורם לנפילתה של הממשלה ולכן אני קוראת לכול חלקי האופוזיציה לשתף פעולה בגלל גודל השעה והמשימות הנמצאות לפתחנו. אין לנו זמן לבזבז. הבחירות אחורינו והמשימות הגדולות לפנינו. בסופו של דבר יש פה יו"ר אופוזיציה מסתמן, שזה יאיר לפיד, עם המפלגה עם הכי הרבה מנדטים באופוזיציה. אני אומרת לו ולכולם - בואו נתאחד בעבודה המשותפת. האזרחים שהצביעו לכולנו יושבים בבית ומצפים מאיתנו לעבוד ביחד כנגד הדבור והרע הזה".

כשנשאלה מדוע האופוזיציה מתפרקת עוד לפני שהתחיל המירוץ, היא השיבה בנחרצות: "היחידי שהצליח להרכיב ממשלה אחרי נתניהו זה יאיר לפיד, הוא יודע לנהל את הדבר הזה. זה מבחן התוצאה, ההוכחות בשטח".

עריכה: דוד זבולוני 

17/11/2022

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


קארין אלהרר
קארין אלהרר  |  צילום: מרים אלסטר/פלאש90
Paris