שיחות לילה
עם אבי כץ

"להיות מי שאנחנו עד הסוף"

הזמרת והיוצרת ענבר חצרוני חבקה סינגל חדש שכולו עוסק בהעצמה נשית - 'הטבע שלך' • חשפה: "חוויתי טראומה מינית - במשך שנתיים הייתי מושבתת"


כמדי תוכנית, שוחח אבי כץ ב־103fm עם יוצר צעיר, והפעם: ענבר חצרוני. הזמרת והיוצרת חבקה את אלבומה השלישי בעל שיר נושא שכל כולו עוסק בכוח המין הנשי - 'הטבע שלך'. בשיחה עם המגיש חשפה חצרוני מה הוביל אותה ליצור אלבום כה מעצים.

"יצרתי אותו מתוך משבר שאני חוויתי לפני כמה שנים. היה לי חשוב להפיק מזה משהו חיובי, ממקום של אור", שיתפה חצרוני בפתח השיחה. "חוויתי טאומה מינית לפני כמה שנים, בעקבות זה במשך שנתיים הייתי מושבתת. לא תיפקדתי, הייתי בתחתית של התחתית. התקפים פסיכוטיים, חרדות ודברים קשים שעברתי. אני מאמינה שכל מה שקורה בחיים לא קורה סתם, גם המקומות האפלים שאנחנו מגיעים אליהם נועדו כדי ללמד אותנו. אחרי שיצאתי מהמשבר הגעתי למקום מאוד חזק עם עצמי, היום אני במקום שלא חשבתי שאהיה בו ולא האמנתי שאני בכלל אצא מזה באותה תקופה".

על השיר 'הטבע שלך', סיפרה: "קורא לנו להתחבר לכל מנעד הרגשות שבנו, להביע אותם עד הסוף, לקבל כל רגש שעולה, בין אם זה כעס, עצב, זה דברים שאנחנו צריכים להביע אותם. לפעמים גם לצעוק אם צריך, להגיד את מה שיש לנו לומר גם אם זה לדבר על דברים פחות נעימים. לבוא עם האמת שלנו כמו שהיא, לא להתכחש למי שאנחנו ומה שעברנו. להיות מי שאנחנו עד הסוף".

עריכה: שני רומנו

20/11/2022

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


פינת היוצר הצעיר
פינת היוצר הצעיר  |  צילום: Mark Tantrum GettyImages
Paris