איריס קול

"נכון לרגע זה, היומן שלו סגור"

גיל משעלי ('מאקו') חשף לראשונה כי הזמר עומר אדם החליט לצמצם את הפעילות המוזיקלית שלו ולהתמקד בעסקים ובזוגיות • וגם: האם צפוי לשלוף טבעת?


השבוע פורסם לראשונה ב'מאקו' כי הזמר המצליח עומר אדם צפוי לעזוב לדובאי לשנה הקרובה כדי להתמקד ולהשקיע בעסקים ובזוגיות. הזמר החליט כי יסגור את יומן ההופעות שלו לשנה הקרובה ולא יקליט שירים חדשים. גיל משעלי ('מאקו') שוחח עם איריס קול ועדכן בפרטים.

"אחרי 15 שנה, הוא החליט לקחת הפסקה ולהוריד הילוך במוזיקה", אמר, והסביר: "הוא החליט להשקיע יותר בחיים האישיים שלו, כלומר עם יעל שלביה, בת הזוג, ובעסקים, שאת זה הוא עושה כבר שנים. נכון לרגע זה, הרי עומר אדם יכול לעשות מה שהוא רוצה, היומן שלו סגור". 

בהמשך, הדגיש כי "יש לו התחייבויות, זה לא שהוא ביטל, ברגע שהוא יסיים אותן, הוא יפסיק, לא יהיו הופעות חדשות, ייצאו שירים שהוקלטו אבל הוא לא יקליט חדשים.

לדברי משעלי, "ברגע שאתה מתחיל בגיל 16 להופיע בלי הפסקה, נראה לי שבשלב מסויים יש לך תחושת מיצוי, אז מותר לו ואני די מבין את זה". לבסוף, התייחס למערכת היחסים בין אדם לשלביה ואמר כי "ההימור שלי זה שכבר שנה הבאה הוא ישלוף טבעת, כי אם הוא הפסיק הכול, זה אומר שהוא החליט להתקדם לשלב הבא". 

28/11/2022

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


עומר אדם
עומר אדם  |  צילום: דויד כהן/פלאש 90
Paris