ספורט
עם רון קופמן, יוני הללי, אריה מליניאק, משה פרימו, צביקה שרף ואלי סהר

"אם תהיה עוד אפשרות לאמן בחו"ל - אשמח"

מרקו בלבול, שפוטר מתפקידו כמאמנה של נורת'איסט יונייטד ההודית, שיתף: "זה קשה, אבל זה חלק מחייו של מאמן" • צביקה שרף שיתף בחוויתו האישית


מרקו בלבול פוטר מנורת'איסט יונייטד ההודית לאחר שמונה הפסדים וארבעה חודשים בתפקיד. בשיחה עם רון קופמן וצביקה שרף ב־103fm, שיתף בלבול בתחושותיו לאחר הפיטורים ובתוכניותיו לעתיד.

"הגעתי לפה בידיעה שזה הולך להיות לטווח ארוך, אחרת לא הייתי לוקח את התפקיד", אמר, והוסיף: "ואם לא הייתי יודע שזה לטווח ארוך גם הייתי עוזב אחרי ההפסד הרביעי, כי לי זה לא טוב כל המצב האבסורדי הזה. אבל הוא (יו"ר הקבוצה) כנראה איבד את הסבלנות כמו שקורה הרבה פעמים".

עוד סיפר כי "מהשיחות האחרונות הבנתי שזה לא יהיה פשוט להשתחרר מהחוזים של השחקנים שנמצאים פה והבנתי שזה לא הולך לכיוון הנכון, לכן אני זה שיזמתי וויתרתי על חלק מהכסף". 

"אני מרגיש מצוין ורעב לאמן שזה הכי חשוב"

כשבלבול נשאל על המשך הקריירה, הבהיר: "קודם כל, אני אוהב מאוד את הכדורגל שלנו. לא הייתי מנותק, הייתי תמיד קשור לכדורגל. אני חושב שארבעת החודשים פה עשו לי טוב מאוד. עזרו לי להיות יותר חד, גם למדתי, אני כל הזמן מתפתח, כל הזמן לומד. אתה מתמודד פה מול מאמנים איטלקים, ספרדים, גרמנים, כך שזה מצריך ומוציא ממך המון. אז אני מרגיש מצוין ורעב לאמן שזה הכי חשוב". 

"כל פעם שיצאתי לאמן בחו"ל, זו חוויה בלתי רגילה", הדגיש, והוסיף: "הייתי רוצה להמשיך ולעשות את זה. אם תהיה בפניי אפשרות לאמן בחו"ל, אני תמיד אשמח".

במהלך השיחה, המגיש והמאמן המיתולוגי צביקה שרף שיתף בחוויתו האישית כאשר פוטר מהליגה הרוסית: "כשהודיעו לי שאני הולך, ארזתי תוך 5 שעות וב-22:00 כבר הייתי על המטוס, יאללה הביתה".

שרף הסביר: "אני יודע שזה יום קשה. כשמאמן מסיים את תפקידו, בטח בחו"ל. בארץ, אז אתה נוסע מהאצטדיון או מהמקום שפגשת את היו"ר עד הבית - זה קצר. יש לך טיסה ארוכה הביתה ביום ראשון, אז תעבור את זה בכיף". בלבול השיב: "זה קשה, אבל זה חלק מהחיים של מאמן כדורגל. לשמחתי זה לא קרה הרבה בשנים האחרונות".

08/12/2022

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


מרקו בלבול
מרקו בלבול  |  צילום: דני מרון/מעריב
Paris