סיון כהן

"אם מעוז או נתניהו חושבים שיחזירו אותנו לארון, הם טועים טעות מרה"

ח"כ יוראי להב הרצנו (יש עתיד) תקף את אבי מעוז • עוד הגיב להתבטאות ח"כ שלמה קרעי: "השתמש בלשון הפנייה ככלי מיקוח כדי לרמוס את הכבוד שלהם"


מפלגת יש עתיד עדיין מכהנת כמפלגת השלטון, אך עובדה זו לא מונעת ממנה לקרוא לבוחריה ותומכיה לצאת למחאות בסוף השבוע הקרוב כנגד ההחלטות המסתמנות של הממשלה העולה בראשות בנימין נתניהו. ח"כ יוראי להב הרצנו (יש עתיד) שוחח עם סיוון כהן והתייחס לדברים. 

תחילה, הגיב לאמירתו של ח"כ שלמה קרעי (הליכוד) בכנסת בו שאל את ח"כ להב הרצנו אם לפנות אליו בלשון זכר או נקבה: "הוא פנה אלינו והתייחס ללשון הפנייה, הנקודה היא לא למי הוא פנה אלא שהוא בחר לצחוק על לשון הפנייה. קרעי לקח את לשון הפנייה והשתמש בה ככלי מיקוח כדי לזלזל בהם, כדי לצחוק בהם, כדי לרמוס את הכבוד שלהם". 

בהמשך, תקף את יו"ר נעם אבי מעוז: "הוא אמר שתפקידן המרכזי של נשים הוא להוליד ילדים ולהתחתן, הוא השווה הומואים ולסביות לבעלי חיים ואמר שאנחנו לא נורמלים. אבי מעוז ישב באולפן טלויזיה לפני הבחירות ואמר שבממשלה הבאה הוא יפעל לממן טיפולי המרה". עוד מחה כנגד המינויים של בכירי מפלגות הקואליציה העולה לתפקידי החינוך: "הם הולכים ומפרקים את החינוך של הילדים שלנו, הורסים את ההזדמנות שלהם להתקדם בחיים". 

לבסוף, הסביר על המחאה שמובילה מפלגת יש עתיד: "זה לא קמפיין, זה החיים שלנו, אם אבי מעוז או בנימין נתניהו חושבים שהם יחזירו אותנו לארון, הם טועים טעות מרה".

08/12/2022

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ח"כ יוראי להב הרצנו
ח"כ יוראי להב הרצנו  |  צילום: הדס פארוש/פלאש90
Paris