בן כספית ואריה אלדד

פוגל על שבתאי: "יכול להוציא את מדיניות בן גביר לפועל"

ח"כ צביקה פוגל קורא לקובי שבתאי להישאר בתפקידו, ומסביר: "כשנבחר לפני שנתיים על ידי אמיר אוחנה, כתבתי אז לאוחנה הודעה - מינוי אמיץ ונכון"


ח"כ תא"ל (במיל') צביקה פוגל (עוצמה יהודית) עלה להר הבית לראשונה בחייו בהדרכת הרב שמשון אלבוים, ראש מינהלת הר הבית. הוא שוחח עם בן כספית ואריה אלדד ב־103fm, והתייחס למתיחות בין המפכ"ל קובי שבתאי לבין השר המיועד איתמר בן גביר. "כשהוא נבחר לפני שנתיים על ידי אמיר אוחנה, אני כתבתי אז לאוחנה הודעה - מינוי אמיץ, נכון ומקורי. אני עדיין חושב שקובי שבתאי עם הניסיון שהוא רכש והכישרון שלו כלוחם, יכול לקחת את המדיניות של איתמר ולהוציא אותה לפועל. אם הוא יחליט שזה לא מתאים לו, ייקח רגליו ויפנה מקום. יש לו מחליפים".  

במהלך השיחה, התייחס גם לביקורת של ח"כ גלעד קריב על עלייתו של פוגל להר הבית. "אני לא חושב שאני צריך להגיב על כל דבר שגלעד קריב מצייץ, אני מצאתי לנכון הבוקר ללמוד על הר הבית, משהו שאני אתעסק בו הרבה. לפני שאני מגבש איזושהי עמדה לאיזשהו נושא, אני חושב שקודם כל ראוי ללמוד אותו, כך למדתי לאורך השירות הצבאי שלי וזה מה שאני הולך לעשות", אמר.  

עוד הביע דעתו על הופעת מפכ"ל המשטרה לשעבר רוני אלשיך בראיון בטלוויזיה. "אני קורא את מה שאומרים כל הבכירים האלה לשעבר, ובאמת אני מתבייש בשבילם", תקף, והוסיף: "איזה הישגים הם יודעים לבוא ולהציג שהם עשו בתקופתם?"

21/12/2022

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


צביקה פוגל
צביקה פוגל  |  צילום: אוליבייה פיטוסי/פלאש90
Paris