שיחות לילה
עם אבי כץ

"דרך לספר לעצמי שבסוף יהיה בסדר"

הזמר והיוצר רועי לבס חבק את שירו 'חיים משעממים' מאלבומו השלישי • הודה: "אחרי ההתרגשות של ההתחלה - אתה מחפש מישהו לחיות איתו חיים משעממים"


כמדי תוכנית, שוחח אבי כץ ב־103fm עם יוצר צעיר, והפעם: רועי לבס. הזמר והיוצר חבק את שירו הראשון תוך אלבומו השלישי - 'חיים משעממים'. בשיחה עם המגיש שיתף לבס על הסיפור שהוליד את הסינגל ומערכת היחסים שנבעה ממנו.

"בסופו של דבר, ככל שהזמן עובר, ואני ממשיך לכתוב עוד מוזיקה, אני מבין כמה זה כייף. אני נכנס לזה יותר ויותר. זה מעין דרך של להגיע עם היצירה שלך לכמה שיותר אנשים", סיפר לבס בפתח השיחה. "אני חושב שבאלבום שהוצאתי 'סיפורים על שקיעות וזריחות', מצאתי את עצמי מספר כל מיני סיפורים. הייתי בזוגיות האישית שלי, כל מיני נקודות יותר מאתגרות, סיפורים על פרידות, התחלות וסיומים שקרו לי ולאנשים מסביבי. נורא רציתי לגעת במה זה עושה לנו בנפש, כבני אדם".

על שירו 'חיים משעממים', אמר: "סיפור מהתקופה שהייתי רווק. זה היה איזושהי דרך לספר לעצמי שבסוף יהיה בסדר, בסוף אני אמצא את בת הזוג שמחכה שם. המון פעמים שאתה נמצא בעולם הרווקות אתה מרגיש שאולי פשוט אין לך את הצד השני שאתה מחפש, ואתה רק מחפש. אחרי שמקלפים את כל ההתרגשות של ההתחלה, אתה מחפש מישהו לחיות איתו חיים משעממים".

22/01/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


פינת היוצר הצעיר
פינת היוצר הצעיר  |  צילום: Mark Tantrum/Getty Images
Paris