מדברים על זה

לאחר שפוצצו את השידור, ינון ובן התפייסו בדרכם • כספית: "יצאתי מכליי על סטרואידים" • מגל: "בעיה לשדר תוכנית עם טנטרומים כאלה"


אתמול (ב') פוצצו צמד המגישים את השידור לפני שעת הסיום, זאת כאשר התפתח עימות סביב השביתה המתוכננת בהייטק. כמו כן, לאחר שנרגעו הרוחות, שבו השניים אל עמדות השידור והחליטו ללבן את הדברים. אם כי בפתח התוכנית טרם היה ברור למגל מה עלה בגורל שותפו, עד שהפתיע כספית בשיחת טלפון כשהיה בדרך לאולפן.

ינון: "כולם עכשיו במתח מה קורה היום, הוא יגיע, ההוא יגיע, הגשה זוגית, הם יהיו ביחד, הם רצו, הם ישדרו, יהיה זה. מה קורה סער? אתה רוצה להגיד לי מה הקונספט היום? יש החלטה? מי איתנו על הקו?"

בן: "אני מעדיף כרגע לא להזדהות. תקרא לי ב'".

ינון: "ב' ר'?"

בן: "בוא נשאיר את זה, אני לא יודע מה זה ב' ר', אני בנהיגה".

ינון: "מאיפה אתה בארץ?"

בן: "עיר בשרון".

ינון: "יש לה הוד?"

בן: "יש גם הדר".

ינון: "בולענים יש שם?"

בן: "היו שניים, אני לא יודע אם זה טרנד עכשיו אבל בוא נאמר שאני לא יכול להכחיש".

ינון: "טוב תשמע, מה קורה? היה קצת אירוע דרמטי אתמול לא?"

בן: "כן, מצד שני יש עכשיו עוד אירוע דרמטי. אני בדרך לאולפן, כמובן שכל הפקקים של העולם מצטברים מולי".

ינון: "איפה אתה?"

בן: "על כביש 4".

ינון: "זאת אומרת אתה פה בערך עוד 10 דקות".

בן: "לפי הוויז ב־9:18 אבל יחסי האמון ביני לבין הוויז די מזכירים את יחסי האמון ביני לבינך"

ינון: "אתה רוצה להסביר את הטנטרום?"

בן: "אני חושב שהוא הסביר את עצמו. אין ספק שיצאתי מכליי על סטרואידים, לא מבחינת המהות. אני חושב שהווליום היה הבעיה, אבל מה לעשות אני בשר ודם, סוג של".

ינון: "כן, רק אתה יודע, זה כמו שאמרתי - בעיה לשדר תוכנית עם טנטרומים כאלה".

בן: "אם אתה רוצה אפשר לפתוח את זה לדיון, יש אחד שצועק ויש אחד שעושה את אותו דבר בלי לצעוק, מזלזל, מקטין, דופק על המיקרופון, משמיע מוזיקה. כל אחד והסגנון שלו, נולדנו איך שנולדנו. התפוצצתי אתמול, כל מה שאמרתי תקף, וקיבלתי החלטה, אני לא מתכוון לעבור בשתיקה יותר על שקרים. כמעט לבד אני נלחם במכונת שקרים ענקית".

ינון: "היה פה עניין של סמנטיקה, גם הטנטרום היה מגוחך, אי אפשר לגיד על מה שאמרתי שזה שקר. אני אמרתי שההייטק שובת ואתה אמרת 'מאפשרים לאנשים לשבות'. בזמן שכל הכותרות אומרות שביתה הייטק אתה טוען שזה שקט ונכנסת לטנטרום. אז פה על הסמנטיקה הזו, על זה לבוא ולהגיד 'כן צדקתי בכל מה שאמרתי', בוא, כבר ראינו שקרים, כבר נתקלתי בחיי בשקרים יותר גדולים מאשר זה שהיה צריך להיכנס עליהם לטנטרומים. תסכים איתי או לא?"

בן: "לא ממש. אולי החלום הרטוב זה שיקשרו את שנינו לכיסאות ויכריחו אותנו לשמוע את השידור של אתמול ואז תשמע את עצמך עושה קמפיין שלם, אנשים מההייטק מדברים איתך, והסיפור היה שמכריחים את עובדי ההייטק לשבות. אני מסביר לך ומקריא לך מתוך העיתון את ההודעה המדוייקת, שאגב זה גם לא ההייטק אלא כמה חברות, שמאפשרות למי שרוצה לשבות במשך שעה. זה בדיוק הפוך מהפרזנטציה שהצגת".

ינון: "זה לא ככה".

בן: "ההוכחה הכי טובה לזה שאחרי הפרזנטציה שאתה הצגת הגיע ברדוגו. אז זה שקר מה לעשות".

עריכה: שני רומנו

24/01/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ינון מגל ובן כספית
ינון מגל ובן כספית  |  צילום: 103fm
Paris