איפה הכסף
עם ענת דוידוב

"יהיה בלגן, נסדר מערכת שתהיה נוחה עד כמה שניתן"

מנהל עירוני ד' בת"א, אורי לס, על החלטת רוב בתי הספר בתל אביב, לאפשר למורות, למורים ולתלמידים המעוניינים להשתתף בהפגנה


מחר צפויה להיערך הפגנה ליד הכנסת על רקע העברות החקיקה הראשוניות בקשר לרפורמה המשפטית. בתוך כך, עובדים רבים ישבתו כמחאה על הרפורמה. מנהל עירוני ד' בתל אביב, אורי לס, התייחס להחלטת רוב בתי הספר בתל אביב, לאפשר למורות, למורים ולתלמידים המעוניינים להשתתף בהפגנה מחר.

"נאפשר לכלל המורות והמורים המעוניינים בכך לנצל את זכותם הטבעית לשבות ולמחות", אמר, והוסיף: "אני מעריך ששליש מהמורים יממשו את זכותם, ואני מאמין שאלו יהיו הפרופורציות בקרב התלמידים והתלמידות. יש הורים שמארגנים כל מיני הסעות, אבל בית הספר לא עסוק בזה. יהיה בלגן, נסדר מערכת שתהיה נוחה עד כמה שניתן. נקצר את היום, יהיו קצת חלונות - לא נורא, יהיה בסדר".

עוד אמר: "רוב בתי הספר בתל אביב נוקטים פחות או יותר באותה המדיניות. פורמלית נבקש אישורי הורים עבור כל התלמידים שיצאו להפגנה. ברור שלא תהיה שליטה מלאה, אנו לא חיים בעולם של שליטה מלאה. אנחנו ערוכים גם לזה שיהיו טרמפיסטים, אז בסדר, מה נעשה. אנחנו בית ספר עירוני, אנחנו שייכים לעיריית תל אביב והיא דואגת למערכת החינוך בעיר ותומכת בזכות השביתה של המורות והמורים. בית הספר יעבוד, גם אם לא כסדרו במאה אחוז - תלמידים מוזמנים להגיע, איש איש על פי נטייתו".

12/02/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


Paris