אודי סגל וענת דוידוב

"הם כרגע מאשימים את חברת האשראי"

יולן כהן ('חדשות 12') קיימה ריאיון ראשון עם כוהנת הכושר שר פיטנס ובעלה לאחר שנחשף כי נקלעו לחובות של מעל ל־20 מיליון שקלים וסגרו את העסק


לאחרונה נודע כי כוהנת הכושר שר פינטס סגרה את כל המכונים שלה לאחר שנקלעה לחובות של מילונים. אמש (ב') העניקה ראיון ראשון מאז התפוצצות הפרשה ליולן כהן ('חדשות 12'), בו אמרה כי 'נלחמת למען הלקוחות שלי, שהם כמו משפחה נוספת בשבילי'. יולן כהן שוחחה עם ענת דוידוב וגדעון אוקו ב־103fm וסיפרה על הריאיון. 

"בריאיון ששידרנו היא מספרת כיצד היא ובעלה הגיעו לחובות של 24 מליון שקלים", חשפה כהן, והסבירה: "הם טוענים שזה בגלל מגפת הקורונה, במשך עשרה חודשים הם היו סגורים והם צברו חובות של עשרה מיליון שקלים, אלא שלאחר מכן הם ניסו להחיות שוב את העסק בפתיחת עוד סניפים והשקעה במקומות חדשים, וככל הנראה ההחייאה הזאת הביאה לכך שנצברו עוד ועוד חובות".

עוד שיתפה: "הם כרגע מאשימים, לטענתם, את חברת האשראי. הם טוענים שכרגע הם לא מצליחים להחיות את העסק, אבל הם גם לא מצליחים להחזיר את הכסף ללקוחות. הם טוענים שהכסף נמצא בחברת האשראי, היא לקחה את זה למעשה כדי לכסות את ההלוואות ומי שנשאר כרגע זה העובדים והלקוחות".

14/03/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


שר פיטנס
שר פיטנס  |  צילום מסך: 'קשת 12'
Paris