ינון מגל ובן כספית

"חבורת השמאלנים באוצר, אנו לא קונים את זה"

ינון לא התרגש מהערכות בכירי האוצר: "תתעוררו, הם כל הזמן מפספסים" • בן: "עכשיו כולם שמאלנים, זה ילדותי - זו לא תהיה המדינה שלנו יותר"


בפתח השעה השנייה, חדלו בן כספית וינון מגל מסבב השאלות, וחזרו אל העניינים הבוערים שעל סדר היום. תחילה, השווה בין מספר המשרתים בצה"ל מהקואליציה ומהאופוזיציה: "עשיתי בדיקה והלכתי אחת ולתמיד לבדוק איפה שירתו יותר. באופוזיציה 43 שירתו בצה"ל, ובקואליציה 55 אנשים". 

"אני יכול להגיד לך שבועז טופורובסקי היה מש"ק הכשרות, אביגדור ליברמן היה אפסנאי, כל אחד עשה את השירות שלו", הוסיף. "בשורה התחתונה בקואליציה שירתו יותר. בנושא של מספר המשרתים בצה"ל - די לפייק".

על התחזיות הכלכליות, אמר: "הכלכלנית הראשית של האוצר, שהיא אשת שמאל עד כמה שהבנתי, חבורת השמאלנים באוצר, בפקידות הבכירה, חושבים שהם יגידו לנו שאם תעבור הרפורמה נקבל הפסדים של 200 ו־300 מיליארד. אנחנו לא קונים את זה, תתעוררו. הם כל הזמן מפספסים. מי שרוצה שיעזוב, מי שרוצה שלא יתגייס". 

"פקידי האוצר הם אנשים מוכשרים מאוד שהציגו תחזית מבוססת, הם מצטרפים לחבורה ענקית, שעכשיו כולם שמאלנים, זה ילדותי", השיב כספית. "אתר סעודי טוען שבאמירויות רוצים להוריד את דרג הייצוג הדיפלומטי שלהם בישראל. אחד מאנשי העסקים הכי מוצלחים כאן, אדם שמעולם לא אמר מילה פוליטית, הסביר לי שזה אירוע שלא היה כמותו. החוזה הופר. זו לא תהיה יותר המדינה שלנו". 

22/03/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ינון מגל
ינון מגל  |  צילום: 103fm
Paris