ינון מגל ובן כספית

ינון: "בוא נפסיק עם הריאיונות המשותפים"; בן: "תעשה מה שאתה רוצה"

ינון ובן פתחו את השעה השנייה בעימות ביניהם על הריאיונות האחרונים, כשברקע המחאה הסוערת נגד הרפורמה המשפטית • וגם: התייחסו לנאום נסראללה


המגישים התעמתו ביניהם על ניהול הריאיונות ביחד. "בוא נפסיק עם הריאיונות המשותפים. זה לא עובד יותר, אי אפשר להמשיך ככה", אמר ינון, וטען: "אני לא יכול לשאול שאלה בלי שאתה עונה. אתה לא נותן לנהל ריאיון. זו לא הצעת סרק, הצעה רצינית לגמרי".

להצעתו, "תהיה תוכנית, יהיו דיאלוגים בינינו, ריאיונות יהיו בנפרד. אם זה מישהו שלא קשור לאירוע, אז אפשר לנהל ריאיון משותף. אם זה מישהו שקשור לאירוע, אי אפשר לנהל יותר ריאיונות משותפים".

בן השיב: "תעשה מה שאתה רוצה ומה שאתה מבין. רק, אם אתה יכול, בתוך כל הדברים האלה, פעם גם להאזין בדיעבד לריאיונות האלה שאתה מדבר עליהם ולהבין שמי שסותם את הפה למי - זה אתה לי ולא אני לך, ואחרי שאתה שואל 90 אחוז, אם לא 100 אחוז מהשאלות בריאיון, גם לי מותר לשאול שאלה, ושאיך שאני אומר מילה אתה ישר קופץ - 'אבל אי אפשר ואי אפשר', אז תקפוץ".

ינון המשיך ואמר: "זה לא יכול להמשיך, לא רוצה לראיין איתך. די, אי אפשר. אתה בטנטרום, לא שולט בעצמך, אי אפשר לנהל איתך ריאיון - אז די".

"בית המשפט יהיה עצמאי"

בהמשך התייחסו לביקורת שנשמעה כלפי הממשלה הקודמת בהשוואה לנוכחית וזאת על רקע הכרזתו של מזכ"ל חיזבאללה נסראללה שטען כי כוח ההרתעה של ישראל נחלש, ועל הבטחות הבחירות של נתניהו שאינן יצאו לפועל, לדבריו של בן.

בן טען: "אתמול (ד') נסראללה בעצם לקח אחריות על הפיגוע. הסביר כל מיני הסברים, כמה ההרתעה שלנו קורסת. מה הם (הממשלה) היו עושים אם זה היה נופל על אוטובוס עם חיילים? היינו עד עכשיו בלוויות, והם פשוט הכילו את זה".

ינון מאידך השיב: "נסראללה לא לקח אחריות על הפיגוע במגידו", ותקף את מחאת המילואימניקים: "סרבנים עושים מסיבות עיתונאים של סרבנות. זה אירוע מטורף, והכול על מה? על פייק. הם אומרים דיקטטורה, אני מנסה כל מרואיין לשאול אותו, 'תן דוגמה אחת, איזו דיקטטורה?' מה אתם רוצים?"

עוד אמר: "החוק (שינוי הרכב הוועדה למינוי שופטים) יעבור ולא יקרה שום דבר, אנחנו נהיה דמוקרטיה, ובית המשפט יהיה עצמאי. ראינו את מנדלבליט ואת ניצן שמונו על ידי נתניהו כמה הם היו עצמאים".

23/03/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ינון מגל ובן כספית
ינון מגל ובן כספית  |  צילום: 103fm
Paris