אודי סגל וענת דוידוב

"הוא מכחיש שהיה כל מגע מיני בינו לבינה"

עו"ד גיא עין צבי שמייצג את החשוד המרכזי בפרשת האונס במלון נטוש בנתניה: "הוא אומר 'אני לא נגעתי בה' ואני לא נכחתי כשמישהו אחר פגע בה מינית"


נערה בת 13 הותקפה מינית על ידי שבעה גברים במלון נטוש בנתניה, החשוד המרכזי על פי החשד שידל אותה לשימוש בסמים ובאלכוהול. עורך דינו גיא עין צבי המייצג את החשוד המרכזי הביא את גרסת מרשו.

"אני חושב ששבוע שעבר היה צריך ללמד גם את המשטרה והתקשורת קצת סבלנות וצניעות", הכריז עורך הדין בפתח השיחה, והבהיר: "הוא מכחיש שהיה כל מגע מיני בינו לבינה. הוא נעצר ב־23.03, באותו יום הוא אומר 'כן הייתה לי היכרות איתה, נפגשנו, אבל לא היה לי שום מגע מיני'. אתמול היה דיון בבית משפט, בדיון אתמול אני ביקשתי לדעת האם מתוך הצ'אטים שהם ניהלו יש אינדיקציה לכך שהם קיימו ביניהם יחסים".

כהן זעמה נוכח הסיפור המזעזע, ושאלה בתקיפות על מה יש לגבר בשנות העשרים לחייו לשוחח עם ילדה בת 13. עו"ד עין צבי טען מנגד: "הם שוחחו. היה עימות בין החשוד לבין חשודים אחרים, וחשוד אחר הודה שהוא זה שסיפק אלכוהול. בואו רגע נעצור, לא סתם אמרתי שהוא נחקר ב23.03. מאז הגרסה שלו לא נבדקה שוב מול המתלוננת. הלקוח שלי בא ואומר 'אני לא נגעתי בה, אני גם לא נכחתי כשמישהו אחר פגע בה מינית'".

"מעצרו הוארך כי יש בסופו של דבר חשד סביר ובית המשפט בהקשר הזה למרות שהמשטרה ביקשה להאריך את המעצר בשמונה ימים בית המשפט האריך מאתמול עד מחר", אמר, וביקש להדגיש את גרסת החשוד: "הם דיברו, נפגשו על ספסל בחוץ לעיניי כל. לפחות ברמה הפלילית זה בסדר. הלקוח שלי מהיום הראשון אומר 'לא היה ביני לבינה שום מגע מיני', הוא ביקש מהם שיסיקו את בדיקות המעבדה בהקדם על מנת שאפשר יהיה לנקות את שמו".

עריכה: שני רומנו

03/04/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


למצולם אין קשר לנאמר
למצולם אין קשר לנאמר  |  צילום אילוסטרציה: נעם רבקין פנטון/פלאש90
Paris