אודי סגל וענת דוידוב

"אתה רואה ילדה שעברה טראומה"

חשד: 7 גברים תקפו מינית בת 13 ומיוחסות להם גם עברת אונס ושידול לסמים ואלכוהול • רפ"ק אריק רזניק ממשטרת נתניה עדכן בפרטי המקרה


על פי החשד, שבעה גברים תקפו מינית ילדה בת 13, כאשר לחלקם מייחסים עברת אונס ושידול לאלכוהול וסמים. כמו כן, מסתמן כי המבוא לסיפור הוא היכרות הנערה עם גבר בשנות העשרים לחייו באינסטגרם, ואילו הוא סיפק לה סמים ואלכוהול. באחד המפגשים בין השניים שבעה גברים תקפו אותה בזמנים שונים בבית מלון נטוש בנתניה בהם גם גבר בן 50, כאשר היא מעורפלת הכרה. ניסים משעל וסיון כהן שוחחו עם רב פקד אריק רזניק, קצין חקירות משטרת נתניה שסיפר על המקרה המזעזע.

"גבר בשנות העשרים לחייו מכיר את הקורבן, את הילדה, נפגש איתה מספר פעמים. בהתחלה זה מפגשים יחסית תמימים", עדכן, והבהיר: "הוא מודע לגיל שלה, היא פחות או יותר מודעות גם לגיל שלו. השידול פה זה אספקת אלכוהול, שהיא מגלה סקרנות בגיל הזה, ולאחר מכן גם אספקת סמים. בהתחלה הוא נפגש איתה ברחבי העיר בערב. לאחר מכן מגיע המפגש, מפגש שכולל תקיפה מינית כאשר הוא מגיע לא לבד. מגיעים מספר מלווים יחד איתו, המפגשים כוללים שניים שלושה אנשים כל פעם".

עוד הדגיש כי "יש שם תקיפה מינית שכוללת גם אינוס, אנחנו עושים הבחנה בין כלל המעורבים, לא מייחסים את כלל העבירות לכולם. הילדה משתפת חברה שלה, שהיא בגיל שלה, הילדה קשה לה להכיל את זה, מספרת לאמא שלה, ואמא שלה מדווחת למשטרה. ילדה נורמטיבית, אינטליגנטית, משפחה נורמטיבית לגמרי. יכול לקרות לכל אחת, אין פה מישהי שבאה מרקע כלכלי קשה או סובלת מאיזושהי בעיה כזו או אחרת וחיפשה תשומת לב. פגשתי את הילדה, את ההורים".

"היא עברה את הבדיקות הנדרשות במקרה כזה של תקיפה מינית. פרט למשפחה יש גורמי רווחה מהעירייה שמלווים אותם. בגלל שהיא מתחת לגיל 14 כל העדויות שלה נגבו על ידי חוקרת ילדים. אני פגשתי אותה פעמיים. אני לא רוצה להיכנס למצב הנפשי, אני לא פסיכולוג. אתה רואה ילדה שעברה טראומה. מעבר לזה גדול עליי לנתח אותה מבחינה רגשית", אמר לסיום.

עריכה: שני רומנו

03/04/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


למצולם אין קשר לנאמר
למצולם אין קשר לנאמר  |  צילום אילוסטרציה: Ingram Image
Paris